کن واتانابه و رایان رینولدز در نسخه سینمایی بازی «پوکمون»

کن واتانابه و رایان رینولدز در نسخه سینمایی بازی «پوکمون»

کن واتانابه بازیگر مطرح ژاپنی و رایان رینولدز ستاره فیلم ابرقهرمانی «ددپول» در فیلم لایو-اکشن «پوکمون» تحت عنوان «کارآگاه پیکاچو» مقابل دوربین می روند. علاوه بر رینولدز و واتانابه که نقشش صرفا برای نسخه سینمایی پوکمون نوشته شده، دو بازیگر از پیش قطعی شده این پروژه شامل جاستیس اسمیت و کاترین نیوتن هستند.  راب لترمن سازنده فیلم کمدی ترسناک «مور مور» کارگردانی نسخه سینمایی مجموعه ویدیوگیم پوکمون را به عهده دارد. این پروژه تولید استودیو لجندری انترتینمنت به شمار می رود.

به نوشته هالیوود ریپورتر، «پیکاچو» یکی از گونه های موجوداتی به نام پوکمون است که در نسخه سینمایی این بازی پرطرفدار، کارآگاه پیکاچو یکی از شخصیت های خاص متعلق به همین گونه است. این بازرس مهارت و سبک خاصی در یافتن چیزها دارد. در بازی «پوکمون» بازیکنان نقش تعلیم دهندگان را بازی می کنند که به جمع آوری هیولاهایی قدرتمند به نام پوکمون می پردازند تا در تورنمنتی نفس گیر با یکدیگر رقابت کنند.

داستان نسخه سینمایی پوکمون از جایی شروع می شود که پدر شخصیت اسمیت ربوده می شود و این شخصیت نوجوان ناچار می شود با پیکاچو متحد شود تا پدرش را پیدا کند. نیکول پرلمن و الکس هرش نویسندگان فیلمنامه این پروژه هستند.

واتانابه نقش شخصیتی به نام «کارآگاه یوشیدا» را بازی می کند. بازیگر 58 ساله ژاپنی پیش از این هم سابقه همکاری با استودیو لجندری را در کارنامه دارد. او در گذشته در فیلم «گودزیلا» محصول این کمپانی ظاهر شده و به زودی با دنباله این فیلم تحت عنوان «گودزیلا: پادشاه هیولاها» به سینماها بر می گردد.

این بازیگر مطرح ژاپنی برای بازی در فیلم تحسین شده «آخرین سامورایی» نامزد دریافت جایزه اسکار شد. واتانابه که فیلم «بتمن آغاز می کند» کریس نولان را هم در کارنامه دارد، به زودی با انیمیشن «جزیره سگ ها» جدیدترین ساخته وس اندرسون به برلیناله 2018 می رود. او در این فیلم که با فرمت استاپ موشن ساخته شده، صداپیشگی یکی از شخصیت ها را به عهده دارد.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 110 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.