واکنش دنیل ردکلیف به حضور جانی دپ در «جانوران شگفت‌انگیز»

واکنش دنیل ردکلیف به حضور جانی دپ در «جانوران شگفت‌انگیز»

دنیل ردکلیف برای نخستین بار به جنجال پیش آمده بر سر انتخاب جانی دپ در دنباله «جانوران شگفت انگیز» واکنش نشان داد. ستاره مجموعه فیلم های «هری پاتر» در مصاحبه اخیرش با نشریه انترتینمنت ویکلی درباره انتقادهایی که به جی. کی. رولینگ نویسنده، دیوید ییتس کارگردان و استودیو برادران وارنر در حفظ جانی دپ برای بازی در نقش «گریندلوالد» وارد است، توضیحاتی ارایه کرده است. دپ متهم به  آزار و اذیت همسر سابقش امبر هرد بود که در سال 2016 از یکدیگر جدا شدند.

ردکلیف در واکنش به این حواشی گفته است: «حرف زدن در این باره برای من خیلی کار مشکلی است» و اضافه کرده تهیه کنندگان «جانوران شگفت انگیز» کسانی بودند که «شروع شگفت انگیزی را در زندگی حرفه ای من رقم زدند.»

بازیگر نقش «هری پاتر» همچنین تاکید کرد: «می توانم درک کنم چرا مردم از چنین پاسخی در قبال این جریان به خشم آمده اند … قصد ندارم درباره هیچ کس حرف های تکرار بزنم ضمن این که ممکن است قیاس عجیبی به نظر برسد … اما در لیگ ملی فوتبال، بازیکنان زیادی هستند که به خاطر مصرف مواد مخدر دستگیر شده اند و بعد از یک سو، رفتار دیگران در برابر چنین اخباری است که بسیار فراتر می رود اما تحمل و مدارا می شود چون آنها بازیکنان بسیار مشهوری هستند.»

بازیگر 28 ساله انگلیسی در ادامه توضیحاتش یادآور شده است: «به گمانم چیزی که شوکه ام کرد این بود که سر فیلم اصلی هری پاتر در جمع ما کسی بود که به خاطر مصرف علف مجازات و تنبیه شد. بنابراین، واضح است که اتهام جانی بسیار سنگین تر از این حرف ها بوده است.»

جیمی ویلت که بازی در نقش یکی از دانش آموزان هاگوارتز را بر عهده داشت بعد از دستگیری در سال 2009 به دلیل پرورش گیاه ماریجوانا، از سر صحنه آخرین فیلم هری پاتر – «هری پاتر و قدیسان مرگبار 2» – اخراج شد.

این در حالی است که وارنرها، ییتس و رولینگ بارها و بارها از انتخاب جانی دپ دفاع و از حضور او در قسمت دوم «جانوران شگفت انگیز» ابراز خرسندی کرده اند.

جانی دپ از سوی امبر هرد به آزار و اذیت روانی و جسمی در طول ازدواج شان متهم شده بود و همچنین این که اغلب تحت تاثیر مواد بوده است.

«جنایت های گریندلوالد» از 16 نوامبر در سینماها اکران می شود.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 291 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.