تمام حاشیه‌های زندگی شخصی «سحر قریشی»

تمام حاشیه‌های زندگی شخصی «سحر قریشی»

سحر قریشی یکی از بازیگران جوانی است که پله های ترقی را خیلی سریع طی کرد و به یک چهره محبوب و پرکار در عرصه بازیگری تبدیل شد.
او متولد ششم دی ماه 1366 در شهر تهران است. در خانواده ای کم جمعیت بزرگ شده و تک دختر است.
اگرچه اکنون در اوج محبوبیت زندگی حرفه ای، مورد هجوم حواشی و شایعات قرار گرفته است، ولی به کار خود ادامه می دهد و در مقابل حواشی می ایستد و به آنها پاسخ می دهد.
نکته جالب در بیوگرافی سحر قریشی این است که او اهل فوتبال است و طرفدار پر و پا قرص تیم استقلال است. برادرش سپهر هم طرفدار با تعصب استقلال تهران است.
او در سال ۱۳۹۶ برای اولین بار بازی در تئاتر را تجربه کرد. او در نمایش «لامبورگینی ۲» به کارگردانی سیامک صفری با گریمی متفاوت به روی صحنه رفته است. بازی سحر قریشی در این نمایش جنجال های زیادی ایجاد کرد که چرا از ستاره های سینما در تئاتر استفاده می شود.
همسر اولش، مهران اخوان ذاکری، مشوق او در بازیگری بوده است و در مصاحبه پایانی خود درباره علت جدایی از سحر قریشی گفته بود: «سحر همیشه از من به عنوان مشوق خود یاد کرده است و در مصاحبه های مختلف گفته است که اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آنرا کنار می گذارم؛ یعنی بازیگری اگر بخواهد به زندگی خصوصی ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت.»
او در ادامه گفته بود: «من دیگر دوست ندارم سحر بازیگری را ادامه دهد. وقتی سریال دلنوزان پخش شد سحر خیلی مشهور شد و رفتارش کم کم تغییر کرد و در حال حاضر شش ماهی می شود که از همسرم هیچ خبری ندارم. در دادگاه از او شکایت کردم تا جلوی کارش را بگیرم، اما چون خودم اجازه کار به او داده ام، تقاضایم برای ممنوع الکار شدنش رد شد. من از نظر شرعی راضی نیستم همسرم این کار را ادامه دهد.»
اخوان ذاکری با اشاره به اینکه تقریبا اکثرا تهیه کنندگان با شنیدن عدم رضایت من از سحر در فیلم هایشان استفاده نکردند، گفته بود: «تهیه کننده سریال دلنوازان با من برخورد بدی کرد و از او برای سریالش استفاده کرد. سحر در مصاحبه های زیادی گفته است دیپلم دارد. شما به من بگویید دیپلم را از کدام دبیرستان گرفته است؟ تصمیم خود را گرفته ام و می خواهم از او جدا شوم و طلاقش میدهم. حرفم را با این متن به پایان می برم که پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند!»

پاسخ سحر قریشی در مورد طلاقش
سحر قریشی سال گذشته در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور حضور پیدا کرده بود که با سوال در مورد چگونگی طلاقش روبرو شد. او در این برنامه برای اولین بار در مورد طلاقش به طور کامل صحبت کرد و ادعاهای همسر سابقش را به طور کل رد کرد.
سحر قریشی گفت: «در ۱۷ سالگی در سل ۱۳۸۴ عقد کردیم و اولین درخواست طلاقم قبل از شروع بازیگری و در سال ۱۳۸۵ بود. در آن زمان مادرم در انگلیس بود و پدرم هم در آمریکا زندگی می کرد. بعد از بازیگر شدن و معروف شدنم خانواده همسر سابقم تلفنم را پاسخ می دادند. خودشان را مدیر برنامه من معرفی می کردند و چند تا پیشنهاد کار را هم رد کردند. بعد از آن چند مصاحبه عجیب و غریب کردند. هیچکس از خوشبختی فرار نمی کند و من واقعا خوشبخت نبودم. زندگی من و همسر سابقم ۳ سال طول کشید.
به همین دلیل الان با ازدواج در سن کم خیلی مخالف هستم و به همه دوستانم توصیه می کنم در سن کم ازدواج نکنند. سنم که بالا رفت دیدگاهم تغییر کرد و برخلاف اینکه گفته شد من بعد از معروف شدن جوگیر شدم، حقیقت این بود که من بزرگ شدم نه جوگیر! بعد از جدایی از همسر سابقم مادرم از انگلیس برگشت و با هم زندگی می کنیم.»
سپس او در همان برنامه با سوال خصوصی رضا رشیدپور در مورد نسبتش با «امید علومی» مواجه شد.
سحر قریشی گفت: «من در حال حاضر در شرایطی نیستم که بخواهم به تنهایی زندگی ام را ادامه دهم. از قبل امید را می شناختم و الان برای آشنایی بیشتر به هم محرم هستیم که اگر ان شاء الله تفاهم داشتیم در آینده ازدواج کنیم.»

شایعه ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی
اخیرا شایعه ای در مورد ازدواج این بازیگر مشهور و مهدی طارمی، فوتبالیست تیم پرسپولیس، وجود دارد. این شایعه با انتشار یک توئیت در صفحه مهدی طارمی شکل گرفت. البته مهدی طارمی سریعاً آن را تکذیب کرد.
وقتی خبرنگاران در مورد این شایعه با سحر قریشی تماس گرفتند، او جواب واضحی نداد و گفت: «این موضوع باعث می شود مجددا در مورد این شایعه مصاحبه ای انجام دهم.»
سحر قریشی با خنده در ادامه پاسخ تلفنی اش گفته است: «قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟ فکر می کردم در مورد برادرم تماس گرفته اید تا با من مصاحبه کنید. در پایان این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این گونه صحبت ها خیلی می گویند.»

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 173 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.