جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

اکران فیلم جدید جی. جی. آبرامز دوباره به تعویق افتاد

اکران فیلم جدید جی. جی. آبرامز دوباره به تعویق افتاد

فیلم جدید مجموعه سینمایی «کلاورفیلد» که قرار بود با عنوان «ذره خدا» (God Particle) در سینماها اکران شود بار دیگر با تاخیر در تاریخ اکران روبه رو شد. فعلا قرار شده فیلم جدید جی. جی. آبرامز از ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین ۹۷) به نمایش درآید. این فیلم محصول مشترک استودیو پارامونت پیکچرز و کمپانی «بد ربات» با مدیریت آبرامز است. ابتدا قرار بود این فیلم ۲۴ فوریه ۲۰۱۷ اکران شود اما تا ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ به تعویق افتاد که باز هم در آن تاریخ خبری از نمایش فیلم نشد و پارامونت کلا فیلم را از تقویم اکران ۲۰۱۷ این استودیو خارج کرد.

به نوشته اسلش فیلم، این پروژه که ظاهرا طلسم شده قرار بود از دوم فوریه ۲۰۱۸ در سینماها روی پرده برود اما بدون هیچ گونه تبلیغات و بازاریابی برای فیلم در حالی که یک ماه به اکرانش بیش تر باقی نمانده، معلوم نبود چه سرنوشتی در انتظار تولید جدید آبرامز بود. پارامونت نام فیلم را از «ذره خدا» به «فیلم کلاورفیلد ۲۰۱۷» تغییر داده و اعلام کرده این پروژه سینمایی از بهار ۲۰۱۸ در سینماها به نمایش در می آید.

«ذره خدا» توسط کارگردانی نیجریه ای به نام جولیوس اونا و بر اساس فیلمنامه مشترک اورن اوزیل و داگ جونگ مقابل دوربین رفته است. داستان فیلم در آینده ای نزدیک رخ می دهد و روایتگر ماجرای گروهی فضانورد در ایستگاهی فضایی است که به کشفی هولناک در رابطه با یک منبع انرژی جدید – به نام «ذره خدا» – دست می یابند.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی ۲۶ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.