خبر رسمی: «بازی تاج و تخت» تا 2019 برنمی‌گردد

خبر رسمی: «بازی تاج و تخت» تا 2019 برنمی‌گردد

شبکه اچ بی او سرانجام به شکل رسمی اعلام کرد که هواداران سریال مشهور «بازی تاج و تخت» باید بیش از یک سال برای دیدن فصل آخر صبر کنند. فصل هشتم این مجموعه در سال 2019 روی آنتن می رود و هنوز ماه پخش آن تعیین نشده است. به این ترتیب 2018 نخستین سال بعد از هفت سال خواهد بود که «بازی تاج و تخت» ندارد!

اچ بی او بار دیگر تاکید کرده که فصل نهایی این سریال شش قسمت خواهد بود. «بازی تاج و تخت» با 30 میلیون بیننده در امریکا پرمخاطب ترین مجموعه تلویزیونی این شبکه است.

انتظار می رود در فصل نهایی مشخص شود کدامیک از خاندان های هفت اقلیم خیالی سریر پادشاهی را به دست می آورند و البته تماشاگران منتظر جدال انسان ها و وایت واکرها که از دیوار شمال عبور کردند، خواهند بود.

تولید فصل هشتم از ماه اکتبر 2017 آغاز شد و به نظر می رسد که فیلمبرداری تا نیمه سال 2018 ادامه داشته باشد.

کیسی بلویز مدیر برنامه سازی اچ بی او قبلا گفته بود برای جلوگیری از لو رفتن پایان داستان، قرار است چند پایان بندی برای فصل آخر آماده شود. دیوید بنیاف و دی بی وایس خالقان سریال هم گفته اند که می خواهند پایانی خاص و ویژه برای «بازی تاج و تخت» رقم بزنند. این دو کارگردان اپیزود نهایی سریال هم خواهند بود.

همچنین فاصله طولانی بین فصل هفتم و هشتم سریال می تواند به جرج آر. آر مارتین این فرصت را بدهد که دو کتاب باقی مانده مجموعه «نغمه آتش و یخ» -که سریال بر اساس آن ساخته شده- را به پایان برساند.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 44 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.