سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

جیمی کیمل اشتباهات اسکار ۲۰۱۷ را مرور کرد

جیمی کیمل اشتباهات اسکار ۲۰۱۷ را مرور کرد

مجری برنامه «لیت نایت شو» که بار دیگر به عنوان مجری در مراسم اسکار دیده خواهد شد، با یک فیلم کوتاه این مراسم را یادآوری کرد.
جیمی کیمل آماده است تا بار دیگر در مراسم اهدای جوایز اسکار دیده شود و به عنوان مجری مراسم نودمین دوره سالانه آکادمی که ۴ مارس برگزار می شود، حضور یابد.

در نخستین تیزر که یادآور مجری گری کیمل در این مراسم است، این مجری مشهور شوی شبانه تلویزیون گفت آرزویی برای تعطیلات دارد.

وی گفت «همه چیزی که برای کریسمس می خواهم این است که شما من را به عنوان مجری نودمین اسکار که ۴ مارس از شبکه ای بی سی پخش می شود، تماشا کنید، و البته یک جت پک» که بعد به شوخی گفت مادرش برای کریسمس به او یک جت پک که به پشتش وصل شده بود را داده و بعد از تشکر کردن از او با آن پرواز کرد.

در ماه مه، ای بی سی و آکادمی اعلام کردند کیمل با تهیه کنندگان مایکل دی لوکا و جنیفر تاد در مراسم ۲۰۱۸ حضور خواهد داشت.

پس از اعلام خبر بازگشت کیمل به مراسم بعدی اسکار، وی به سرعت به مراسم اسکار سال پیش ارجاع داد که نام برنده بهترین فیلم اشتباه خوانده شد و در نخستین فیلم کوتاهی که به این منظور تهیه کرده بود، گفت: اگر دیدید خرابکاری کردیم یک کم صبر کنید تا ببینید ما چه نقشه ای برای امسال داریم.

اما شوخی به کنار، وی متواضعانه ابراز تشکر کرده بود و اجرای مراسم اسکار را اوج همه دوران کاری اش دانسته بود.

رییس ای بی سی گفته بود پس از یک سال میزبانی اسکار ما نمی توانستیم فرد دیگری را به این منظور در نظر داشته باشیم. سبک برخورد جیمی با مسایل آن هم روی صحنه ای که هر اتفاقی می تواند بیفتد، واقعا تماشایی است.

با حضور مارک و جنیفر ما می توانیم به تماشای برنامه فراموش نشدنی دیگری امیدوار باشیم که می تواند همه را خیره کند و از همه مهم تر نودمین سال برگزاری این مراسم را به عنوان معتبرترین مراسم جوایز سینمایی ماندگار کند.

 

منبع: mehrnews.ir

بازدید کلی ۴۱ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.