یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

فصل جدید سریال پُر بازیگر «پاهای بی‌قرار» کلید خورد

فصل جدید سریال پُر بازیگر «پاهای بی‌قرار» کلید خورد

تصویربرداری فصل یک و سه سریال «پاهای بی قرار» به کارگردانی منوچهر هادی در خیابان ولیعصر تهران کلید خورد.
«ایرج محمدی» تهیه کننده سریال «پاهای بی قرار» گفت: فصل سه و یک این سریال امروز در خیابان ولیعصر تهران و در یک شرکت کلید خورد.
وی ادامه داد: در حال حاضر قرار بر این است که تا یک ماه دیگر در همین لوکیشن حضور داشته باشیم.
تهیه کننده سریال «آرماندو» افزود: پانته آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری در این لوکیشن بازی دارند. همچنین مسعود دلخواه نیز در نقش عنایت (ادامه نقش مجید پتکی) یکی از بازیگران جدید سریال منوچهر هادی است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر گریم کردن برای نشان دادن دو برهه از تاریخ جواب نمی دهد، بیان داشت: تجربه نشان داده که گریم به آن صورت نمی تواند به باورپذیری نقش در دو برهه زمانی کمک کند و تصمیم گرفتیم تا از دو بازیگر برای یک نقش بهره ببریم.
تهیه کننده سریال «زعفرانی» ادامه داد: «پاهای بی قرار» ساختار و تکنیک جدیدی دارد که فکر می کنیم جواب مثبتی را از آن دریافت کنیم. این سریال مثل باقی ملودرام ها نیست که از آینده شروع شود و با یک فلاش بک به گذشته برود بلکه سریال با قسمت های زمان حال آغاز شده و بعد به ۱۵ قسمت مجزا در فصل یک و سه می رسد.
حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور، سیروس همتی در فصل دو این سریال بازی کردند.
مجموعه تلویزیونی «پاهای بی قرار» در دو فصل گذشته و حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می کشد. این سریال مجموعه ای خانوادگی و اجتماعی است که در آن به مفاسد اقتصادی نیز پرداخته می شود.
سریال «پاهای بی قرار» به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی ایرج محمدی در ۶۰ قسمت تولید می شود و از شبکه پنج سیما به روی آنتن خواهد رفت.

 

منبع: farsnews.com

بازدید کلی ۶۴ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.