چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷

مهراب قاسم‌خانی: کمپین #یامین_برو_یمن را راه بیاندازیم!

مهراب قاسم‌خانی: کمپین #یامین_برو_یمن را راه بیاندازیم!

روز گذشته وحید یامین پور مجری برنامه تلویزیونی «جهان آرا» در شبکه «افق» گفت به مردم کشور یمن به دلیل کشتن علی عبدالله صالح ابراز حسادت می کند چون ایرانی ها مثل آنها نتوانستند سیاستمداران خائن از جمله سران فتنه را به اشد مجازات برسانند. اظهارات یامین پور در صفحات مجازی با واکنش منفی بسیاری از کاربران روبرو شد. مهراب قاسمخانی نویسنده سریال های طنز در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به اظهارات یامین پور نوشت اگر یامین پور تا این حد به مردم یمن حسادت می کند به این کشور برود بسیاری از مکان ها را منفجر کند تا به آرزویش برسد.

مهراب قاسم خانی با انتشار ویدیویی از اظهارات وحید یامین پور در برنامه «جهان آرا» که اعلام کرده بود به مردم یمن حسودی اش می شود در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «آخى… این چه تقدیر شومیه که آدم باید ایران به دنیا بیاد؟ چقدر بى رحمه این جبر جغرافیا؟ خب این بچه هم دل داره. حسودیش میشه. حالا نتونسته سوریه به دنیا بیاد، نباید اقلاً یمنى میشد؟ آخه ایران هم شد جا، با این مردم بى غیرتش که خائنینشون رو منفجر نمیکنن؟»

او همچنین در سه بند توضیحات جالبی را در مورد اظهارات این مجری که روزی می خواست نماینده مجلس هم بشود، ارائه داد و نوشت: «فقط جساراتاً تشویق مردم به جنایت، تروریسم و خشونت جرم محسوب نمیشه؟ اینا اقدام علیه امنیت و تشویش اذهان عمومى نیست؟ مدعى العموم کارى به این حرفا نداره؟»

قاسم خانی در ادامه تاکید کرد: «این تلویزیونى که اجازه میده یکى روى آنتنش مردم رو به قتل تشویق کنه، همون تلویزیونیه که سر «شبهاى برره» جلوى دعواهاى برره اى رو گرفت، گفت ترویج خشونته و بد آموزى داره؟»

او همچنین در پایان خواستار ایجاد کمپینی شد که یامین پور را به آرزوی اش برساند: «کاش یه کمپین راه بندازیم به اسم #یامین_برو_یمن که این طفلى زودتر بره این و اون رو منفجر کنه، به آرزوش برسه. به جاش ما هم قول میدیم احساس فرار مغز ها بهمون دست نده و دلمون واسه اش تنگ نشه.»

 

منبع: instagram.com

بازدید کلی ۷۳ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.