علی مصفا در «واسطه» با هدیه تهرانی همبازی می‌شود

علی مصفا در «واسطه» با هدیه تهرانی همبازی می‌شود

در هفته های گذشته هدیه تهرانی و هادی حجازی فر برای بازی در «واسطه»، اولین فیلم سینمایی آرش لاهوتی به توافق رسیدند. اما زمان بندی فیلمبرداری این فیلم باعث شد که حجازی فر بعد از گذشت چند روز از از حضور در این فیلم انصراف دهد. امروز مجری طرح این فیلم سینمایی اعلام کرده که حضور علی مصفا در این فیلم سینمایی قطعی شده و این بازیگر نقش مقابل هدیه تهرانی را بازی خواهد کرد.

پس از انصراف هادی حجازی فر از حضور در «واسطه»، امروز محمدحسین شهباززاده مجری طرح این فیلم سینمایی با اعلام خبر حضور علی مصفا در فیلم آرش لاهوتی گفته است: «فیلمبرداری «واسطه» از اواخر آبان ماه در فرح آباد ساری آغاز شده و همچنان ادامه دارد. علی مصفا نیز به زودی مقابل دوربین فرشاد محمدی قرار خواهد گرفت.»

شهباززاده درباره احتمال نمایش این فیلم در جشنواره فجر گفت: «ما فرم حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده ایم و این روزها در تلاش هستیم نسخه نهایی فیلم سینمایی «واسطه» را تا مهلت مقرر آماده کرده و به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تحویل دهیم.»

اولین اثر سینمایی آرش لاهوتی درباره آبان زنی ۴۵ ساله است که واسطه استخدام کارگران فصلی است. هدیه تهرانی، علی مصفا، مهران احمدی، علیرضا استادی، سیامک ادیب و… بازیگران فیلم سینمایی «واسطه» هستند.

پیش از این علی مصفا و هدیه تهرانی در فیلم های «دوئت» و «پارتی» با یکدیگر همکاری کرده بودند.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 44 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.