مایکل بی. جردن دوباره با برادران وارنر همکاری می‌کند

مایکل بی. جردن دوباره با برادران وارنر همکاری می‌کند

مایکل بی. جردن بازیگر درام ورزشی «کرید» و همچنین فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» قصد دارد به زودی در جدیدترین پروژه سینمایی استودیو برادران وارنر به نام «تنها بخشش» (Just Mercy) مقابل دوربین برود. به نوشته اسکرین رنت، فیلمبرداری این پروژه از اوایل 2018 آغاز می شود و بعد از آن بلافاصله، بازیگر 30 ساله هالیوود در دنباله جدید «کرید» در نقش قبلی اش – فرزند آپولو کرید، حریف قدر راکی بالبوا – ظاهر خواهد شد.

طبق تقویم اکران برادران وارنر، قسمت دوم «کرید» از 21 نوامبر 2018 آماده اکران می شود اما هنوز معلوم نیست با توجه به زمان فیلمبرداری پروژه، برنامه ریزی برای اکران آن به موقع پیش برود.

دستین کرتون کارگردان «موقتی 12» (Short Term 12) کارگردانی و نویسندگی «تنها بخشش» را به همراه اندرو لنهام بر عهده دارد. جردن نیز با مشارکت جیل نتر، تهیه کنندگی فیلم را هم بر عهده گرفته است.

این پروژه سینمایی با اقتباس از کتابی تحت عنوان «تنها بخشش: داستان عدالت و رستگاری» ساخته خواهد شد که ماجرای واقعی برایان استیونسون وکیل جوان و بااستعدادی را به تصویر می کشد؛ کسی که دفاع از قشر ضعیف جامعه امریکا را بر عهده دارد و در راه برقراری عدالت در یک نظام قضایی پرنقص دست از مبارزه نمی کشد.

علاوه بر ایفای نقش و همچنین تهیه کنندگی در پروژه «تنها بخشش»، جردن اخیرا در تدارک ساخت اولین فیلم بلند تحت عنوان «ستاره ها زیر پای ما» است. او در مقام تهیه کننده چندین پروژه سینمایی نیز در دست تولید دارد. جردن 30 ساله به تازگی بازی در فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» را به پایان رسانده است. او در این پروژه باز هم با رایان کوگلر سازنده قسمت اول «کرید» همکاری کرده است.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 47 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.