چهره‌های سرشناس هالیوود دونالد ترامپ را دست انداختند

چهره‌های سرشناس هالیوود دونالد ترامپ را دست انداختند

ادعای اخیر دونالد ترامپ مبنی بر رد دریافت عنوان «شخصیت سال» از سوی مجله تایم، به جنجال رسانه ای در شبکه های اجتماعی تبدیل شد. شماری از چهره های سرشناس هالیوود از جمله مارک همیل، جولیا لویی درایفوس و پاتریشیا آرکت در صفحه توییترشان به ادعای ترامپ – در حالی که مجله تایم انتخاب او به عنوان شخصیت سال را تکذیب کرده – واکنش نشان دادند و او را به تمسخر گرفتند.

همیل بازیگر فیلم های «جنگ ستارگان» در صفحه توییترش به شوخی نوشته مجله تایم به او گفته به شرطی به عنوان شخصیت مهم سال انتخابش می کند که داستان «جنگ ستارگان 8» را لو بدهد. این بازیگر 66 ساله در ادامه توییتش نوشته: «من هم گفتم مشکلی نیست اما بعدش بهم گفتند پیشنهاد ما را رد کن و حالا من هم دیگر بی خیالش شدم. در هر حال، ممنون!»

این قضیه از جایی شروع شد که جمعه گذشته همزمان با تعطیلات عید شکرگزاری، دونالد ترامپ در صفحه توییترش پستی منتشر کرد به این مضمون که: «مجله تایم اعلام کرده احتمالا مثل سال پیش، مرا به عنوان «شخصیت سال» انتخاب خواهد کرد.» او در ادامه نوشته بود: «اما گفتند به شرط این که انجام به یک مصاحبه و عکاسی اساسی رضایت بدهم. من هم گفتم احتمالا ارزشش را ندارد و پیشنهادشان را رد کردم. در هر حال، ممنون!»

مجله تایم بلافاصله به توییت رییس جمهور امریکا واکنش نشان داد و اظهارنظر او درباره روند انتخاب شخصیت مهم سال را «نادرست» خواند: «رییس جمهور درباره نحوه انتخاب شخصیت سال توسط ما اشتباه کرده است. مجله تایم هیچ گاه تا انتشار فهرست نهایی که ششم دسامبر انجام می گیرد انتخاب هایش را علنی نمی کند.»

در این بین، شماری از چهره های سرشناس هالیوود در صفحه توییترشان رییس جمهور امریکا را دست انداختند. علاوه بر مارک همیل، جولیا لویی درایفوس بازیگر باسابقه سینما هم بلافاصله واکنش نشان داد.

این بازیگر 56 ساله امریکایی در صفحه توییترش نوشت: «نیویورک تایمز اعلام کرده احتمالا من به عنوان کمدین سال انتخاب می شوم اما به شرط این که با انجام مصاحبه و عکاسی درست و حسابی موافقت کنم. من هم گفتم احتمالا ارزشش را ندارد و پیشنهادشان را رد کردم. در هر حال، ممنون!»

ترامپ هنوز به شفاف سازی تایم در زمینه روند انتخاب شخصیت سال واکنش نشان نداده است.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 42 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.