تقدیر ویژه جوایز آسیا پاسفیک از نوید محمدزاده

تقدیر ویژه جوایز آسیا پاسفیک از نوید محمدزاده

در دو سال اخیر،  نوید محمدزاده به واسطه بازی در فیلم های سینمایی مورد توجه بسیاری از داوران جشنواره های داخلی و خارجی قرار گرفت. او که امسال در جشنواره های فیلم ونیز و براتیسلاوا جایزه بهترین بازیگر مرد را برای فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» دریافت کرد، امروز هم در مراسم پایانی جوایز آسیاپاسفیک، با تقدیر ویژه از سوی داوران این جشن سینمایی روبرو شد و دومین جایزه سینمایی خود را به مردم زلزله زده غرب کشور تقدیم کرد.

شب گذشته نوید محمدزاده با انتشار ویدیویی اعلام کرد که تمامی کمک های نقدی که برای مردم زلزله زده غرب کشور جمع آوری کرده را تمام و کمال به حساب علی دایی واریز می کند تا مدیریت کمک های نقدی مردم زلزله غرب کشور بر عهده آقای گل جهان باشد.

بعد از انتشار ویدیوی شب گذشته نوید محمدزاده که مورد تقدیر بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت، امروز مراسم پایانی جوایز سینمایی آُسیاپاسیفیک در حالی در شهر بریسبان استرالیا برگزار شد که نوید محمدزاده که برای بازی در فیلم «بدون تاریخ امضا» ساخته وحید جلیلوند نامزد کسب جایزه بهترین بازیگر مرد بود و در پایان از سوی هیات داوران این رویداد سینمایی معتبر به صورت ویژه با دریافت جایزه ای مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش ایسنا محمدزاده پس از کسب جایزه گفت: «مردم ایران آدم هایی هستند که در بحران عقاید خود را کنار می گذارند و هر جناحی که باشند با هم متحد می شوند، مثل اتفاق اخیر زلزله در غرب ایران. من به نمایندگی از این مردم خوب این جایزه را به زلزله زدگان تقدیم می کنم، چه کسانی که درگذشتند، چه کسانی که زنده ماندند و چه نوزادهایی که پس از این اتفاق به دنیا آمدند.»

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 54 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.