اوما تورمن هم هاروی واینستین را متهم به آزار جنسی کرد

اوما تورمن هم هاروی واینستین را متهم به آزار جنسی کرد

اوما تورمن با انتشار پستی جدید در صفحه اینستاگرامش وعده داده که به زودی در رابطه با آزار و اذیت های جنسی هاروی واینستین رییس پیشین استودیو مستقل واینستین کمپانی و تهیه کننده فیلم «بیل را بکش» دست به افشاگری های بیش تری خواهد زد. تورمن 47 ساله در انتشار این پست از تصویر خودش در فیلم «بیل را بکش» کوئنتین تارانتینو استفاده کرده و نوشته خوشحال است که روند رسوایی و محاکمه تهیه کننده سرشناس هالیوود به آرامی در حال پیشروی است.

تورمن در توضیح عکسش نوشته است: «گفتم اخیرا خشمگین بودم و من هم برای خودم دلایلی دارم که روی پیشانی ام ننوشته است. روز شکرگزاری بر همه مبارک! (البته به جز تو هاروی و تمام همدستان بدذاتت. خوشحالم که همه چیز به آرامی در حال پیشروی است. تو لیاقت گلوله هم نداری.)» تورمن همچنین در ادامه پست اخیرش تاکید کرده برایش مهم است که در این باره «منصف و دقیق» باشد.

ستاره فیلم های «بیل را بکش» در مصاحبه با خبرنگار نشریه اکسس هالیوود به علت سکوتش در حال حاضر اشاره کرده است: «فعلا منتظرم تا کمی از احساس خشم و عصبانتیم فروکش کند … و وقتی آمادگی اش را پیدا کردم حرف هایی را که باید بزنم بیان خواهم کرد.»

تاکنون بیش از 60 زن، واینستین را به سوءاستفاده، آزار و اذیت و تجاوز جنسی متهم کرده اند. با این حال، او منکر تمام این اتهامات شده و گفته در همه موارد هر اتفاقی رخ داده با رضایت دو طرف بوده است.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 66 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.