تسلیت سلبریتی‌ها به زلزله زدگان کشور+ عکس

پوران درخشنده با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: تسلیت، تسلیت، به ایرانم، به مردم دیارم، به عزیزانم در غرب کشور، کرمانشاه، قصر شیرین، سر پل ذهاب،ایلام، و به همه آسیب دیدگان در این زلزله.

 


علی کریمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: تسلیت ایران، خدا فقط صبر بده.


امید حاجیلی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: تسلیت. عزیزان، ما رو تو غم خودتون شریک بدونید…. خدا خودش رحم کنه.


الهه حصاری این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد.


فلور نظری در اینستاگرامش نوشت: به هموطنان داغدیده عزیزم تسلیت عرض مى کنم، آرامش ندارم خواب ندارم و نگران شهرهاى آسیب دیده و مردم این مناطق هستم امیدوارم بسرعت ستاد بحران تمامى کارهاى لازم و ضرورى را براى مردم انجام بدهند ، پروردگارا جان مردم عزیزم رو به تو سپردم رحم و بخششت را از ما دریغ نفرما.


شهره لرستانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: از زلزله و عشق خبر کس ندهد… آن لحظه خبر شوی که ویران شده ای(شفیعی کدکنی)


داریوش فرضیایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: قلبم درد گرفت وقتی خبر “زلزله کرمانشاه” را شنیدم مردم خونگرم و مهربان کرمانشاه تسلیت عرض میکنم.. از خداوند برای بازماندگان این حادثه صبر عجیل را خواستارم


نیما کرمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: تسلیت به خانواده های داغدیده در استان کرمانشاه که بر اثر زلزله دیشب عزیزانشان رو از دست دادند و تسلیت به ایران عزیز که دل مردم بی همتاش لرزید.


نجمه جودکی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: عجیب شبی بود دیشب.. خدایا الان چی باید بگم.. بمیرم برای اون کسایی که عزیزانشون رو از دست دادن اصلا نمیتونم جمله هارو کنار هم بچینم ..فک کن توی چن ثانیه همه چیز زیر و رو بشه… ای وای.. خدایا صبر بده

 


آناهیتا همتی این پست را در اینستاگرامش منتشر کرد.


صبا راد با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: خبر کوتاه و تلخ بود… غرب کشور ما ایران و برخی کشورهای همسایه در غرب دچار حادثه شدند… زلزله ۷/۳ریشتری متاسفانه باعث جان باختن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان عزیز ما شد  تسلیت عرض میکنم.  خدایا! به شدت دلهره دارم دیدن تصاویر مربوط به این حادثه بسیار غم انگیزه خودت به داد مردم غم دیده برس  خبرها هرلحظه داره تلخ تر میشه  ایران تسلیت           عکس از صفحه همکار ارجمندم آقای حسن شمشادی  هموطنان عزیزم در غرب ممنون خواهم شد از وضعیت فعلی که در اون هستید اینجا بگید. ما به شدت نگرانتون هستیم


مهناز افشار در اینستاگرامش نوشت: حالم داغون تر از این حرفاست که بخوام و بتونم صرف یک عرف تسلیت بگم و همدردی کنم. این دیگه چه بلایی بود که بر سرمون نازل شد. همه این خبرا و عکسا آوار شد سرم.


برزو ارجمند این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد.


حامد همایون با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: متاسفانه اخبار غمبار و بدی از غرب ایران به گوش میرسه، جمعی از هموطنانمون رو بر  اثر زلزله از دست دادیم و عده ی بسیاری مجروح شدن، امیدوارم تلفات ازین بیشتره نشه، طلب صبر می کنم برای بازماندگان.

 


هومن حاجی عبداللهی این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد.


آزاده نامداری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: بی تو هرلحظه مرا بیم فروریختن است مثل شهری که به روی گسل زلزله هاست پ.ن. ازصمیم قلبم باهموطنانم درشهرهای زلزله آمده بویژه شهرم “کرمانشاه”همدردی میکنم. امیدوارم خبرهای تلختر ازاین نشنویم. خدایا خودت کمک کن.


کوروش سلیمانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: پروردگارا! یا ارحم الراحمین … اى که تو قادر و عظیم و رحمان و رئوف و رحیم هستى، ترا به بزرگى ات در این شبِ وحشت و هراس یاور و پشتیبان و مراقبِ مردم ما باش… من که با بدرقه ى عزیزانم سفر آغاز کردم شهر در آرامش مى درخشید… به تهران رسیدم و باخبر شدم و قلب من با شهرم لرزید… جانم کرمانشاه ست، در کنار مادر و پدر و خواهران و برادران و فرزندان شان… نمى دانم امشب در شهرها و روستاهاىِ مرزى زلزله زده مردم با آوار غم عزیزان شان چگونه سر مى کنند… خواب ندارم اما با تمام وجودم و با توکل، براى خانواده ام، همشهرى هایم و همه ى مردمى که خانه ها و دست و دل شان امشب در هرجا لرزید آرامش و راحتى و امنیت از خداوند مهربان و بخشنده طلب مى کنم… طلب سلامتى و مرهم براى آسیب دیدگان و تسلیت بابتِ جان باختگان این حادثه ى تلخ به کرمانشاه، به سرپلِ ذهاب، به دالاهو، به ثلاث باباجانى، به قصرشیرین، به کرند غرب…؛ تسلیت به ایران

 


علی دایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: اینجانب این ضایعه بزرگ را به مردم بزرگوار ایران خصوصا مردم عزیز کرمانشاه تسلیت عرض می نمایم.از دوستان و زحمت کشان عزیز در نهادهای امدادی انتظار می رود که همه توان خود را در جهت امداد، نجات، درمان، رسیدگی به مردم و بازسازی سریع منطقه به کار گیرند. از خداوند متعال برای فوت شدگان مغفرت و رحمت، برای مجروحین سلامتی عاجل و برای بازماندگان صبر و سلامتی و عزت مسألت دارم.


بیژن بنفشه خواه با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: زلزله هفت ریشترى در غرب ایران و شمال عراق، براى زلزله زده ها دعا کنیم، این عکس متعلق به قصر شیرین است و از پیج آخرین خبر برداشتم.

 

منبع:instagram.com

بازدید کلی 249 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.