شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

نام قسمت تازه «جنگ‌های ستاره‌ای» اعلام شد

نام قسمت تازه «جنگ‌های ستاره‌ای» اعلام شد

ران هاوارد، کارگردان سینما، با انتشار ویدئویی در توییتر نام قسمت جدید «جنگ های ستاره ای»  را اعلام کرد.
«ران هاوارد/Ron Howard» که برای مخاطبان ایرانی بیش از همه با فیلم «یک ذهن زیبا/A Beautiful Mind»  شناخته می شود، یک سالی است درگیر پروژه مستقلی براساس شخصیت «هان سولو»ی جنگ های ستاره ای است و مدام عکس هایش را در توییتر به اشتراک می گذارد. او سرانجام دیشب با انتشار ویدئویی ضمن اعلام این که مرحله فیلمبرداری این اثر به پایان رسیده، نام آن را «سولو، یک داستان جنگ ستارگانی/Solo: A Star Wars Story» اعلام کرد.
این فیلم ماجراهای هان سولوی بیست و چند ساله را به همراه چوباکا پیش از ملحق شدن به شورشی ها روایت می کند. داستان رابطه هان سولو با شخصیت «لاندو کارلیسیان/Lando Carlissian»  هم در این فیلم باز خواهد شد.
در این فیلم که قرار است ۲۵ می ۲۰۱۸ روانه پرده سینماها شود، «آلدن آرنرایک/Alden Ehrenreich» نقش هان سولوی جوان را ایفا می کند. «وودی هارلسون/Woody Harrelson» هم در نقش استاد او را ظاهر می شود. همچنین «امیلیا کلارک/Emillia Clarke»، بازیگر نقش «کالیسی» در سریال «بازی تاج و تخت/Game Of Thrones»، «تندی نیوتن/Thandie Newton» بازیگر شناخته شده سریال «West World» و «پل بتانی/Paul Bettany» هم در این فیلم بازی می کنند.

 

منبع: kiosktimes.ir

بازدید کلی ۲۳ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.