پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

مجری سابق شبکه ام‌تی‌وی علیه بن افلک افشاگری کرد

مجری سابق شبکه ام‌تی‌وی علیه بن افلک افشاگری کرد

در حالی که اخبار مربوط به رسوایی های جنسی هاروی واینستاین تبدیل به تیتر یک رسانه های دنیا شده، هیلاری برتن بازیگر و مجری سابق شبکه ام تی وی در مورد بن افلک دست به افشاگری زده است. ادعای برتن مبنی بر آزار و اذیت جنسی از سوی افلک در یکی از اپیزودهای برنامه تلویزیونی «TRL»، واکنش ستاره ۴۵ ساله هالیوود را به دنبال داشته است.

افلک بلافاصله در پاسخ به این ادعا در صحفه توییترش پستی منتشر کرده و از برتن به خاطر رفتار نامناسبش در سال ۲۰۰۳ عذرخواهی کرده است. افلک یکی از چهره های سرشناسی است که در روزهای اخیر به جنجال اتهامات جنسی وایسنتاین واکنش نشان داده و گفته بود این اخبار حالش را بهم می زند.

بلافاصله بعد از اظهارنظر افلک درباره رفتار واینستاین، یکی از هواداران در توییتر پستی منتشر کرد مبنی بر این که بهتر است افلک جلوی دهانش را بگیرد و سکوت پیشه کند. هوادار دیگری بلافاصله ماجرای تعدی به برتن را پیش کشید و نوشت: «او یک بار سر صحنه «TRL» به هیلاری برتن دست درازی کرده بود. انگار همه فراموش کردند.»

از اینجا به بعد، خود برتن وارد گفت وگو شد و در صفحه توییترش واکنش نشان داد: «من فراموش نکردم» و از هوادارش به خاطر یادآوری آن حادثه قدردانی کرد و نوشت: «من آن موقع بچه بودم». کمی بعد، مجری سابق ام تی وی اقدام به انتشار ویدیویی تحت عنوان «تی آر ال بدون سانسور» کرد.

در این ویدیو، برتن بدون این که از فرد مشخصی نام ببرد ماجرای آزار و اذیتی را که سر صحنه فیلمبرداری آن مجموعه تلویزیونی رخ داده، شرح می دهد. در ادامه این ویدیو، کلیپی از افلک نمایش داده می شود که از او درباره سن و سالش می پرسد. برتن که از سال ۲۰۰۹ به این سو با جفری دین مورگان ستاره سریال «مردگان متحرک» نامزد کرده، در زمان وقوع این حادثه ۲۱ سال داشته و افلک ۳۱ ساله بوده است.

بن افلک هم بلافاصله در صحفه توییترش واکنش نشان داد و نوشت: «من کار نادرستی در حق خانم برتن مرتکب شدم و از این بابت صمیمانه عذر می خواهم.»

کارگردان فیلم برنده اسکار «آرگو» در واکنش به رسوایی های واینستاین نوشته بود: «چنین رفتاری کاملا غیر قابل قبول است و من مدام از خودم می پرسم از دست من چه کاری ساخته است که مطمئن شوم نظیر این اتفاق برای دیگران تکرار نشود.»

 

 

منبع:icinema.ir

بازدید کلی ۱۰۴ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.