نظر جورج کلونی درباره رسوایی اخلاقی تهیه‌کننده سرشناس

نظر جورج کلونی درباره رسوایی اخلاقی تهیه‌کننده سرشناس

جرج کلونی به عنوان یکی از سرشناس ترین چهره های هالیوود درباره رسوایی اخلاقی هاروی واینستین اظهار نظر کرد و اعمال او را غیرقابل دفاع توصیف کرد.
جرج کلونی با اشاره به شایعاتی که از دهه 90 میلادی درباره ارتباط غیراخلاقی واینستین با بازیگران زن وجود داشت، گفت: «من هیچگاه این شایعات را باور نکردم و گمانم این بود که برای کوچک شمردن موفقیت های زنان در عرصه بازیگری این دست شایعات را مطرح می کنند. اما درباره آنچه اکنون درباره این هشت زن می شنویم، هیچ  چیز نشنیده بودم و نمی دانستم.»

او در ادامه گفت: «من هاروی را سال ها است که می شناسم. ما در محافل خصوصی و صحنه فیلمبرداری بارها کنار هم بوده ام اما من هیچگاه رفتاری از نوع موارد ادعا شده را از او مشاهده نکردم.»

کارگردان «سابربیکن» ابراز امیدواری کرد که این رسوایی بهانه ای برای رویدادی مثبت شود. او در این باره گفت: «شاید از دل این رویداد چیز خوشایندی بیرون آید. نه فقط در هالیوود که الان در مرکز توجه است، بلکه در تمام پرونده های این چنین قربانیان به این نتیجه برسند که حرفشان شنیده می شوند و نباید از چیزی بترسند.»

هاروی واینستین در فیلم «از گرگ ومیش تا سحر» نخستین بار نقشی مهم و موفق به جرج کلونی داد. علاوه بر آن زمینه نخستین تجربه کارگردانی جرج کلونی را نیز در فیلم «اعترافات یک ذهن خطرناک» فراهم کرد.

 

منبع: khabaronline.ir

بازدید کلی 117 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.