«سریع و خشمگین 9» با یک سال تاخیر می‌آید

«سریع و خشمگین 9» با یک سال تاخیر می‌آید

استودیوی یونیورسال بدون اشاره به دلایل این تصمیم، از به تعویق افتادن زمان اکران نهمین فیلم مجموعه اکشن «سریع و خشمگین» خبر داده است. پیش از این قرار بود فیلم جدید این مجموعه از 19 آوریل 2019 همزمان با تعطیلات عید پاک در سینماهای دنیا اکران شود. به این ترتیب، هواداران «سریع و خشمگین» باید تا 10 آوریل 2020 (جمعه 22 فروردین 1399) منتظر اکران فیلم نهم بمانند.

استودیوی یونیورسال در ادامه تغییرات اخیر در تقویم اکران محصولات جدیدش، تاریخ افتتاحیه قسمت دوم انیمیشن «ترول ها» را از 10 آوریل 2020 به 14 فوریه 2020 موکول کرد تا جا برای اکران «سریع و خشمگین 9» باز شود.

فیلم هشتم این فرنچایز موفق آوریل گذشته در سینماهای دنیا اکران شد و به درآمدی خیره کننده دست یافت. فروش جهانی «سرنوشت خشمگین ها» به کارگردانی اف. گری گری و با بازی ون دیزل و شارلیز ترون از مرز 1.2 میلیارد دلار عبور کرد.

اولین فیلم این مجموعه اکشن سینمایی در سال 2001 روی پرده رفت و کل فروش جهانی فیلم های آن تا امروز به بیش از پنج میلیارد دلار رسیده است. «خشمگین 7» با آخرین حضور پل واکر – ستاره درگذشته این مجموعه – بر پرده سینما بیش از 1.5 میلیارد دلار در سینماهای دنیا فروش کرد و در حال حاضر، پرفروش ترین فیلم «سریع و خشمگین» به شمار می رود.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 101 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.