پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

تماشاگران فیلم جدید جنیفر لارنس را دوست نداشتند!

تماشاگران فیلم جدید جنیفر لارنس را دوست نداشتند!

رکوردشکنی های فیلم ترسناک «آن» همچنان ادامه دارد و این در حالی است که «مادر!» جدیدترین ساخته دارن آرنوفسکی خشم مخاطبان سینما را برانگیخته و در نظرسنجی سایت «سینمااسکور» پایین ترین امتیاز ممکن را دریافت کرده است. اما «آن» با ۶۰ میلیون دلار فروش آخر هفته، برای دومین هفته پیاپی صدرنشین گیشه امریکا شد. به این ترتیب، فروش داخلی محصول جدید استودیوی برادران وارنر و نیولاین از مرز ۲۱۸ میلیون دلار عبور کرد و رکورد پرفروش ترین فیلم اکران سپتامبر را زد.

این اقتباس سینمایی که بر اساس رمان معروف استیون کینگ ساخته شده، همزمان با امریکای شمالی، در ۵۶ بازار بین المللی نیز روی پرده رفته و در سه روز گذشته بیش از ۶۰ میلیون دلار فروش کرده است. کل فروش جهانی «آن» بعد از دو هفته اکران در سینماهای دنیا به بیش از ۳۷۱ میلیون دلار رسیده است. این فیلم ترسناک تنها با بودجه ۳۵ میلیون دلار مقابل دوربین رفته است.

تریلر روان شناسانه «مادر!» جدیدترین محصول «پارامونت» اما در حال دست و پنجه نرم کردن با شرایطی دشوار است. این استودیو از همان ابتدا می دانست فیلم «مادر!» جدیدترین ساخته دارن آرنوفسکی با بازی جنیفر لارنس و خاویر باردم، واکنش های شدیدا منفی به دنبال خواهد داشت، اما هرگز تصورش را هم نمی کرد این تریلر روان شناسانه ترسناک افتضاح ترین امتیاز سایت «سینمااسکور» را از سوی سینماروهای امریکایی دریافت کند. تعداد بسیار محدودی فیلم تاکنون خشم مخاطبان را تا این حد برانگیخته اند و متعاقب آن، اغلب در گیشه شکست خورده اند.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی ۴۳ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.