پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

واکنش محمدحسین مهدویان به حذف ماجرای نیمروز از فهرست اسکار

واکنش محمدحسین مهدویان به حذف ماجرای نیمروز از فهرست اسکار

امروز فهرست چهار فیلم از میان ده فیلم اولیه معرفی شده برای اسکار ۲۰۱۸ از سوی هیات انتخاب منتشر شد و نبودن نام فیلم “ماجرای نیمروز” یکی از نقاط مبهم این فهرست بود.

پس از اعلام این فهرست چهارتایی محمدحسین مهدویان نسبت به این انتخاب واکنش نشان داده و این متن را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد:

«از سال هشتاد و سه تا امروز تعداد زیادی فیلم مستند و داستانی ساخته ام. در میان کارهایم مجموعه ی”آخرین روزهای زمستان” و فیلم سینمایی “ایستاده در غبار” بیش تر دیده شدند و احتمالن باز هم دیده خواهند شد. برای این کارها خیلی تشویق شده ام اما کم کم دارم متقاعد می شوم بهترین فیلمی که در این چهارده سال ساخته ام “ماجرای نیم روز” است . باید یک اعتراف صادقانه بکنم.

بعد از “ایستاده در غبار” در خلوت خودم چیزی بود که خیلی آزارم می داد. این  که وقتی همه به تو آفرین بگویند احتمالا یک جای کارَت می لنگد. این یعنی چیزی را تغییر نداده ای و فکری را آشفته نساخته ای. شاید برای همین است که حالا دیگر دارم مطمئن می شوم “ماجرای نیم روز” را از همه ی کارهایم بیش تر دوست دارم . چون در کنار تحسین ها، واکنش های منفی و حتا دشمنی ها را نیز برانگیخت. این یعنی این دفعه کارم را بهتر از همیشه انجام داده ام و لازم است تکرارش کنم.»

منبع: instagram.com

 

بازدید کلی ۳۲ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.