فیلمبرداری چند پایان‌بندی متفاوت برای فصل آخر «بازی تاج و تخت»

فیلمبرداری چند پایان‌بندی متفاوت برای فصل آخر «بازی تاج و تخت»

مدیران شبکه اچ بی او و سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از لو رفتن فرجام ماجرا در فصل آخر سریال چند پایان بندی بسازند و حتی بازیگران سریال هم نمی دانند داستان چگونه به پایان خواهد رسید.

این تمهید بعد از آن اجرا خواهد شد که هنگام ساخت فصل های پیشین عکس هایی از محل تولید و پشت صحنه درز می کرد و باعث پیش بینی هایی می شد. ضمن این که هنگام پخش فصل هفتم سریال، دو اپیزود توسط هکرها زودتر از پخش رسمی منتشر شد.

هکرهای همچنین فیلمنامه ها، اسناد شبکه اچ بی او را هم پخش کردند. حالا کیسی بلویز مدیر برنامه سازی شبکه اچ بی او گفته است: «خبر دارم که برای «بازی تاج و تخت» و پایان بندی اش قرار است چند نسخه متفاوت فیلمبرداری شود تا هیچکس نداند چه اتفاقی می افتد.»

به گزارش بی بی سی او در ادامه توضیح داده است: «در یک سریال طولانی مجبورید این کار را بکنید. وقتی فیلمبرداری می کنید، مردم می فهمند. پس سازندگان باید پایان های متفاوت فیلمبرداری کنند تا پایان پاسخ واضحی نباشد.»

این تصمیم در حالی گرفته شده که علاوه بر هک شدن، فصل هفتم بیشترین میزان دانلود غیرقانونی در دنیا را به نام خود ثبت کرد و اعلام شد اپیزودهای این فصل بیشتر از یک میلیارد بار دانلود شدند.

مدیر برنامه سازی اچ بی او همچنین گفته که به جز مخفی نگه داشتن خط داستانی، بسیار دشوار است که بتوان همه را با پایان بندی سریال راضی نگه داشت: «پایان بندی ها ناجورند. اگر به پایان بندی سریال هایی مثل «سینفیلد» یا «سوپرانوها» یا «برکنیگ بد» نگاه کنید، همه درباره پایان بندی نظر خودشان را دارند.»

هنوز مشخص نیست فصل آخر «بازی تاج و تخت» چه زمانی پخش خواهد شد. هالیوود ریپورتر گزارش داده که فیلمبرداری شش اپیزود فصل هشتم که داستان را به فرجام می رسانند، در ماه اکتبر آغاز خواهد شد و تا میانه سال 2018 ادامه خواهد داشت.

بلویز درباره تولید و پخش فصل هشتم گفته است: «افراد ما در بخش تولید در تلاش اند تا زمان بندی برای فیلم برداری و وقتی که برای جلوه های ویژه لازم است، تعیین کنند.»

این می تواند به این معنا باشد که طرفداران این سریال باید تا سال 2019 برای دیدن فصل نهایی صبر کنند.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 43 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.