ستاره فیلم بعدی کارگردان «مهتاب» مشخص شد

ستاره فیلم بعدی کارگردان «مهتاب» مشخص شد

استیون جیمز بازیگر مینی سریال «گلوله های شلیک شده» به احتمال زیاد در نقش شخصیت اصلی فیلم بعدی بری جنکینز کارگردان فیلم برنده جایزه اسکار «مهتاب» مقابل دوربین می رود. جنکینز با حمایت استودیوی «آناپورنا» و تهیه کنندگی برد پیت، داستان دومین فیلم کارنامه اش را بر اساس رمان پرفروش جیمز بالدوین روایت و کارگردانی می کند.

به گزارش «ورایتی»، داستان عاشقانه «اگر خیابان بیل می توانست حرف بزند» اثر جیمز بالدوین روایتگر ماجرای زنی باردار است که در مدت زمانی محدود باید بی گناهی شوهرش را به اثبات برساند. طبق برنامه ریزی، تولید این پروژه از اکتبر آینده آغاز می شود. جیمز قرار است در نقش «فونی» شوهر «تیش» ظاهر شود.

به گفته منابع آگاه، جنکینز در یک ماه گذشته مشغول انجام تست بازیگری بوده تا ستاره های فیلم جدیدش را انتخاب کند. ظاهرا قرار است نام بازیگر نقش «تیش» تا هفته آینده اعلام شود. جنکینز مدت ها پیش از کارگردانی فیلم مستقل «مهتاب» قصد ساخت این داستان عاشقانه را داشت.

بازی در این نقش می تواند به سکوی پرتابی در کارنامه بازیگری جیمز بیانجامد. او اخیرا به خاطر اجرای درخشانش در مینی سریال «گلوله های شلیک شده» با تحسین منتقدان رو به رو شده است.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 45 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.