پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

تماشا کنید: ماجرای تجاوز امید زندگانی به دختر جوان و تحمل ۹۹ ضربه شلاق!

ماجرا مربوط به شکایت دختر جوانی بود که چندی قبل در دادگاه کیفری یک استان تهران به ثبت رسید. این دختر مدعی بود یکی از بازیگران مشهور سریال های تلویزیونی او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

او مدارکی به دادگاه ارائه کرد که ادعایش را تأیید می کرد. از این گذشته متخصصان پزشکی قانونی نیز تأیید کردند که وی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. دختر جوان در بیان جزئیات آنچه اتفاق افتاده بود به قضات دادگاه کیفری گفت: مدتی قبل با این بازیگر معروف آشنا شدم و او گفت قصد دارد با من ازدواج کند.

او حتی یک روز به خواستگاری ام آمد و همه چیز به طور رسمی انجام شد تا اینکه یک شب او از من دعوت کرد که برای شرکت در یک مهمانی به خانه اش بروم. در پایان مهمانی وقتی همه مهمان ها رفتند او یک لیوان شربت به من داد اما بعد از نوشیدن آن دچار سرگیجه شدم و درحالی که نمی توانستم از خودم دفاع کنم او من را مورد آزار و اذیت قرار داد.

آن شب به سختی خودم را به خانه مان رساندم اما بعد از آن هرچه با او تماس گرفتم جوابم را نداد و گفت از ازدواج با من صرف نظر کرده است. به دنبال این شکایت بازیگر مشهور به دادگاه احضار شد. او به طور کلی همه چیز را منکر شد و گفت بی گناه است اما همه شواهد و مدارک علیه او بود. به این ترتیب قضات دادگاه برای وی قرار وثیقه صادر کردند اما چون او قادر به تأمین این وثیقه سنگین نبود راهی زندان شد.

رانندگی در حالت غیرعادی

طی چند روزی که بازیگر مشهور پشت میله های زندان بود تلاش زیادی کرد تا هر طور شده وثیقه را تأمین کند و از زندان آزاد شود. او سرانجام با کمک نزدیکانش توانست از زندان آزاد شود اما هنوز چند روز از آزادی اش نگذشته بود که این بار به دردسر بزرگ تری گرفتار شد.

او که نیمه شب از یک مهمانی به خانه اش برمی گشت و حالت غیرعادی داشت در جریان یک سانحه رانندگی با خودروی دختر جوانی تصادف کرد و باعث مرگ او شد. هرچند در نگاه اول همه چیز یک حادثه به نظر می رسید اما وقتی معلوم شد که آقای بازیگر مشروبات الکلی مصرف کرده بود پرونده دیگری به اتهام شرب خمر و رانندگی در حالت مستی برای او باز و بار دیگر کارش به دادگاه کشیده شد و قرار است به زودی دادگاه در این باره تصمیم گیری کند.

اجرای حکم شلاق

دختر جوانی که شاکی آقای بازیگر است در گفت وگو با همشهری از اجرای حکم شلاق آقای بازیگر خبر داد و از مسئولان قضایی به خاطر اجرای عدالت تشکر کرد. او گفت: متهم فکر می کرد چون بازیگر است و همه او را می شناسند می تواند از اجرای عدالت فرار کند اما دادگاه عادلانه به این ماجرا رسیدگی کرد و او به خاطر انجام عمل منافی عفت عمومی به ۹۹ضربه شلاق، ممنوعیت از انجام کلیه فعالیت های هنری و پرداخت ارش البکاره و اجرت المثل محکوم شد.

وی ادامه داد: با اینکه او به این رأی اعتراض کرد اما حکم تأیید شد و او چند روز قبل در واحد اجرای احکام یکی از دادسراهای تهران ۹۹ضربه شلاق خورد و از آنجا راهی بیمارستان شد. همچنین دادگاه حدود ۲۰۰میلیون تومان ارش البکاره و اجرت المثل تعیین کرده است که من قصد دارم این مبلغ را به بیماران سرطانی کمک کنم.

چندی پیش خبر تجاوز بازیگر مرد ایرانی به دختر جوان در رسانه های داخلی منتشر شد اما اسم این بازیگری که مرتکب این عمل زشت بود منتشر نشده بود که رسانه ها با دلایل و منطق به اسم امید زندگانی رسیده اند .

تکمیلی : امید زندگانی با انتشار ویدیویی در پیج رسمی خود تمامی این شایعات را تکذیب کرد.

بازدید کلی ۷۴۰ , بازدید امروز ۱

1 comment

  • ببخشید این عبارت: ” ارش البکاره” ترجمه به فارسی نمیشه ؟ معادل نداره ؟ ما که عربی بلد نیستیم ، در ثانی مگر نمی گوییم فارسی در حال رشد و تکامل هست؟ خب چرا این واژه را نتوانسته معادل سازی کند ؟ شاید هم توانایی ندارد؟ لطفا توضیح دهید مخصوصا اهل فن و محققان فارسی یا پارسی!!!

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.