جوکر و هارلی کویین بازمی گردند

جوکر و هارلی کویین بازمی گردند

درست یک روز بعد از انتشار خبر تولید فیلم سرگذشت «جوکر» به تهیه کنندگی مارتین اسکورسیزی، استودیوی «برادران وارنر» از آغاز پیش تولید پروژه ای عظیم با محوریت دو شخصیت «جوکر» و «هارلی کویین» خبر داده است. مانند فیلم موفق «جوخه انتحاری»، این بار هم جرد لتو و مارگو رابی نقش دو ضد قهرمان کتاب های مصور دی سی را ایفا خواهند کرد.

همچنین گلن فیکارا و جان ریکوآ دو سازنده و تهیه کننده اجرایی سریال تلویزیونی «این ما هستیم» (محصول شبکه ان بی سی) مشغول مذاکرات نهایی هستند تا برای کارگردانی فیلم جدید جهان سینمایی «دی سی انترتینمنت» قرارداد ببندند.

به گزارش «ورایتی»، استودیوی «وارنر» حاضر به انتشار هیچ گونه جزییاتی در ارتباط با خط اصلی داستان فیلم نشده و تنها به عبارت «یک داستان عاشقانه جنایی» بسنده کرده است. فیکارا و ریکوآ در گذشته تریلر جنایی «تمرکز» را با بازی رابی و ویل اسمیت کارگردانی کرده اند که در سال 2015 اکران شد. این زوج کارگردان همچنین نویسندگی و کارگردانی فیلم هایی همچون «دوستت دارم فیلیپ موریس»، «ویسکی تانگو فاکسترت» و «دیوانه، احمق، عشق» را در کارنامه دارند.

لتو و رابی دو ستاره محبوب فیلم «جوخه انتحاری» ساخته دیوید آیر هستند که در سال 2016 روی پرده رفت و به رغم واکنش منفی منتقدان، با 745 میلیون دلار فروش جهانی به لحاظ تجاری به یکی از موفق ترین محصول وارنرها تبدیل شد. به علاوه، وارنرها پیشاپیش اعلام کرده اند ساخت دنباله «جوخه انتحاری» قطعی شده است.

دسامبر گذشته، استودیوی «برادران وارنر» از همکاری دوباره رابی و آیر در پروژه ای زنانه با عنوان «آژیرهای شهر گاتهام» خبر داد. این فیلم سینمایی با الهام از ماجراهای سه شخصیت شرور زن مجموعه کتاب های مصور دی سی شامل هارلی کویین، کت ومن (زن گربه ای) و پویزن آیوی (پیچک سمی) تهیه و تولید خواهد شد. اگرچه با این تفاصیل، به نظر می رسد تولید فیلم مشترک «جوکر-هارلی کویین» فعلا در اولویت قرار گرفته و «آژیرهای شهر گاتهام» به بعد از ساخت این پروژه موکول شده است.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 433 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.