چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷

تهیه کننده «ماجرای نیمروز» تولد «قالیباف» را تبریک گفت

تهیه کننده «ماجرای نیمروز» تولد «قالیباف» را تبریک گفت

سید محمود رضوی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:
«این #مرد در روز آمدنش ، رفت
اول شهریور روز تولد #بزرگ_مردی است که هر چه جلوتر برویم بیشتر قدر او و زحماتش را خواهیم دانست
زادروز #محمدباقرقالیباف
مرد #جهاد و #عمل
کسی که #مدیرجهادی به تمام معنا برازنده ی او بوده وهست.
امروز در زادروزش دیگر او #شهردار_تهران نیست و مردم تهران از امروز به بعد فقط با خاطرات خدمات و زحمات به وجود آورنده ی #تهران_جدید زندگی خواهند کرد.
او هر جا که بوده از نیروی هوائی_سپاه تا نیروی انتظامی و شهرداری تهران آنقدر سطح خدمات و کارکرد آن دستگاه را بالا برده که تحولات اساسی آن سازمانها دیگر به جزئی از خواست و توقع مردم از آن نهاد تبدیل شده است.
همانطور که امروز بعد از گذشت ١٢ سال از اتمام مدیریت ایشان در ناجا ، هنوز مردم از ناجا توقع #خدمات_الکترونیک ، #نظارت_با١٩٧ ، #فوریت_های_پلیس_با١١٠ ، نظم و البسه منظم و ….. دارند.
.

در شهر تهران نیز مردم دیگراز شهرداری صرفا تقاضای جمع آوری زباله و آسفالت خیابان و صدور پروانه ساخت ندارند ، بلکه امروز از شهرداری توقع گسترش #مترو ، تکرار #پروژه_های_قرنی مثل #تونل_توحید ، #تونل_نیایش (آیت الله هاشمی رفسنجانی ) ، #پل_صدر ، #بزرگراه_امام_علی (ع) ، #سینما_آزادی ، سینما_ملت ، #پردیس_تاتر_تهران ، #پل_طبیعت ، #باغ_کتاب ، باغ_موزه_دفاع_مقدس ، باغ موزه قصر ، #دریاچه_چیتگر ، برج_میلاد ، باغ پرندگان ، جشنواره شهر ، ساخت فیلم و سریال ، #١٣٧ ، #١٨٨٨ ، مسجدسازی ، کتابخانه_سازی و ….. (که اگر خواسته باشم بنویسم به اندازه چند پست خواهد بود) را دارند.
.

#تهران_جدید محصول نگرش علمی همراه با کار و #مدیریت_جهادی آقای دکتر محمد باقر قالیباف است .
که به گفته خود ایشان حتما دارای نقاط ضعفی هم هست اما آنقدر نقاط قوت پررنگ است که به این زودی ها تهران نظیر این دوره ی مدیریت شهری را به خود نخواهد دید.
.
.

#تخریبها و #شهرسوخته بودن تهران بیشتر از #کف_روی_آب_دریا نیست ، امواج خروشان سیاسی که فروکش کند و غبار سیاست کنار برود ، مردم تهران زلالی این خدمات خالصانه را مجددا در تهران با چشمان خود خواهند دید و به خود یادآور خواهند شد.
او به ما و هم نسلان ما آموخت انقلابی گری یعنی کار ، کار و کار بدون توجه به حواشی و خناسان
.
.

#مرد_جهاد زادروزت مبارک و از شما بابت همه ی زحماتت متشکریم.
#قالیباف_متشکریم»

 

منبع: instagram.com

بازدید کلی ۷۱ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.