تهیه کننده «ماجرای نیمروز» تولد «قالیباف» را تبریک گفت

تهیه کننده «ماجرای نیمروز» تولد «قالیباف» را تبریک گفت

سید محمود رضوی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:
«این #مرد در روز آمدنش ، رفت
اول شهریور روز تولد #بزرگ_مردی است که هر چه جلوتر برویم بیشتر قدر او و زحماتش را خواهیم دانست
زادروز #محمدباقرقالیباف
مرد #جهاد و #عمل
کسی که #مدیرجهادی به تمام معنا برازنده ی او بوده وهست.
امروز در زادروزش دیگر او #شهردار_تهران نیست و مردم تهران از امروز به بعد فقط با خاطرات خدمات و زحمات به وجود آورنده ی #تهران_جدید زندگی خواهند کرد.
او هر جا که بوده از نیروی هوائی_سپاه تا نیروی انتظامی و شهرداری تهران آنقدر سطح خدمات و کارکرد آن دستگاه را بالا برده که تحولات اساسی آن سازمانها دیگر به جزئی از خواست و توقع مردم از آن نهاد تبدیل شده است.
همانطور که امروز بعد از گذشت ١٢ سال از اتمام مدیریت ایشان در ناجا ، هنوز مردم از ناجا توقع #خدمات_الکترونیک ، #نظارت_با١٩٧ ، #فوریت_های_پلیس_با١١٠ ، نظم و البسه منظم و ….. دارند.
.

در شهر تهران نیز مردم دیگراز شهرداری صرفا تقاضای جمع آوری زباله و آسفالت خیابان و صدور پروانه ساخت ندارند ، بلکه امروز از شهرداری توقع گسترش #مترو ، تکرار #پروژه_های_قرنی مثل #تونل_توحید ، #تونل_نیایش (آیت الله هاشمی رفسنجانی ) ، #پل_صدر ، #بزرگراه_امام_علی (ع) ، #سینما_آزادی ، سینما_ملت ، #پردیس_تاتر_تهران ، #پل_طبیعت ، #باغ_کتاب ، باغ_موزه_دفاع_مقدس ، باغ موزه قصر ، #دریاچه_چیتگر ، برج_میلاد ، باغ پرندگان ، جشنواره شهر ، ساخت فیلم و سریال ، #١٣٧ ، #١٨٨٨ ، مسجدسازی ، کتابخانه_سازی و ….. (که اگر خواسته باشم بنویسم به اندازه چند پست خواهد بود) را دارند.
.

#تهران_جدید محصول نگرش علمی همراه با کار و #مدیریت_جهادی آقای دکتر محمد باقر قالیباف است .
که به گفته خود ایشان حتما دارای نقاط ضعفی هم هست اما آنقدر نقاط قوت پررنگ است که به این زودی ها تهران نظیر این دوره ی مدیریت شهری را به خود نخواهد دید.
.
.

#تخریبها و #شهرسوخته بودن تهران بیشتر از #کف_روی_آب_دریا نیست ، امواج خروشان سیاسی که فروکش کند و غبار سیاست کنار برود ، مردم تهران زلالی این خدمات خالصانه را مجددا در تهران با چشمان خود خواهند دید و به خود یادآور خواهند شد.
او به ما و هم نسلان ما آموخت انقلابی گری یعنی کار ، کار و کار بدون توجه به حواشی و خناسان
.
.

#مرد_جهاد زادروزت مبارک و از شما بابت همه ی زحماتت متشکریم.
#قالیباف_متشکریم»

 

منبع: instagram.com

بازدید کلی 78 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.