اعتراض سلما هایک به دیوار ترامپ

اعتراض سلما هایک به دیوار ترامپ

سلما هایک بازیگر و تهیه کننده با انتقاد به رییس جمهوری آمریکا گفت که ترامپ نمی تواند رفتاری غیرقانونی با مکزیکی ها داشته باشد.
سلما هایک، بازیگر و تهیه کننده پیش از انتخاب ترامپ و بر اثر اختلافی که با همسایه اش پیدا کرد بود و امکان برنده شدن او در این ماجرا، به این نتیجه رسیده بود که آمریکا جایی است که ترامپ می تواند در آن برنده انتخابات شود.
این بازیگر مکزیکی-آمریکایی در اختلافی که با همسایه اش پیدا کرده بود، شاهد شلیک همسایه به سگش و کشته شدن او شد و بعد در مواجهه با پلیس دریافت که چنین افرادی می توانند با صحنه سازی برنده ماجرا هم بشوند.
هایک مهاجری مکزیکی در آمریکا که نیمه اسپانیایی تبار و نیمه لبنانی است و در لندن زندگی می کند و همسری فرانسوی دارد که میلیاردی است که مالک کمپانی سن لورن و گوچی و استلا مک کارتنی است، از همانجا دریافت که این فرهنگ می تواند موجب روی کار آمدن فردی چون ترامپ بشود.
وی در مصاحبه ای با گاردین در حالی که درباره تازه ترین فیلمش با عنوان«محافظ شخصی هیت من» صحبت می کرد به مساله دیوار کشیدن بین آمریکا و مکزیک اشاره کرد و گفت: ترامپ نمی تواند دیواری را که از آن حرف می زند بسازد.
او در این باره گفت: فکر می کنم این کار دیوانه وار است و موجب بروز اتفاق های غیرمنتظره و تراژیک می شود.
هایک که در چند سکانس کوتاه از فیلم «محافظ شخصی هیت من» حضور دارد، آنقدر در این فیلم تاثیرگذار بوده که ساموئل ال جکسون دیگر بازیگر فیلم مدعی شده او همه فیلم را مال خودش کرده است.
هایک پیشتر هم به ترامپ اعتراض کرده و از حقوق زنانی که مدعی شده بودند ترامپ به آنها تعدی کرده، دفاع کرده بود.

منبع: mehrnews.com

بازدید کلی 12 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.