این سلبریتی ها از ریزش موهای خود رنج می برند

شاید به نظر برسد که سلبریتی ها آدم های فوق العاده ای باشند ، اما درست برعکس ، بعضی از آنان با اضافه وزن و برخی دیگر از بیماری پوستی و عده ای نیز با ریزش موی خود درگیر هستند. در ادامه با سلبریتی هایی که با ریزش مو خود به گونه ای کنار آمده اند آشنا خواهید شد.

ویل یانگ Will Young برنده پاپ یکی از معدود افراد مشهوری است که آشکارا به موضوع از دست دادن موهای خود اعتراف کرده است . در ابتدا او با تراشیدن سر خود در سال ۲۰۰۵ سعی در بهبود آن داشت اما بعد از مدتی وی ناگزیر به پیوند مو شد و البته او این موضوع را پنهان کرد.

هیچ سلبریتی به اندازه دیوید بکهام David Beckham تا کنون در مدل موی خود تغییرات فراوان و مکرر نداده است .
اما آنچه که احتمالاً همه را شوکه خواهد کرد طاسی بزرگی در پشت سر وی است که به زودی نمایان خواهد شد . البته این فوتبالیست مشهور که حسادت همه مردان هم سن و سال خود را بر انگیخته است شاید در پی درمان این طاسی باشد اما آنچه که به هر حال واضح است آن است که بکهام زودتر از هم سن و سال هایش کچل شده است.

شیک و مدروز ، اما از ریزش موهایش رنج می برد. ویکتوریا بکام Victoria Beckham اولین بار در زمان بارداری از نگرانی اش بابت ریزش موهایش سخن گفت .در آن زمان هنوز موهایش حسادت برانگیز بود. او بعد از تولد فرزندش تا کنون از اغلب روش ها و داروهای مکمل برای جلوگیری از ریزش موهایش استفاده کرده است اما گویا تاثیر لازم را نداشته و در حال حاضر او از اکستنشن استفاده می کند.

بوریس ویلس Bruce Willis نیز سلبریتی است که باید وی تشکر کرد که با طاسی خود کنار آمده است . این ستاره فیلم های اکشن می گوید که در هنگام بازی در فیلم به گریم و داشتن مو عادت دارد و در زندگی روزمره نیز از این که کچل شده است ، مشکلی احساس نمی کند . اگر چه تصور با مو یا بی موی این ستاره هالیوودی هر دو به نظر مناسب می آید اما آنچه که باید به وی آفرین گفت اعتماد به نفس بالای اوست.

مایکل جردن Michael Jordan تنها مردی است که با ریزش موهایش کنار آمده و آن را با آغوش باز پذیرفته است. به مجرد آنکه موهای این بسکتبالیست مشهور شروع به ریزش کرد او همه موهایش را تراشید و از اول نیز با چهره جدیدش مشکلی نداشت .

فرگی دوهامل (Fergie Duhamel ) ملقب به فرگی جزء معدود زنان سلبریتی است که ریزش موهایش را پنهان نکرده است که به احتمال زیاد این موضوع به خاطر اکستنشن های سفت به موهایش یا استرس وی است. به هر حال او تنها کسی بود که بدون شرمندگی ریزش مویش را پنهان نکرده و سعی در درمان آن دارد و چنین به نظر می آید ریزش موی فرگی یک دوره محدود بوده و روبه بهبود است.

وین مارک رونی Wayne Mark Rooney ستاره منچستر یونایتد یکی دیگر از معدود افراد مشهور است که آشکارا هر دو عقب رفتن خط مو خود را ابراز و پیوند مویش را اعلام کرد. این فوتبالیست جوان تصمیم گرفت برای انجام این روش پس از هم تیمی خود یعنی بابی چارلتون پیوند مویش را با افتخار اعلام کند برای همین در توییترش، همراه با یک عکس و یک نظر که از نتیجه این پیوند مو بسیار خوشحال است منتشر کرد اگر چه نتیجه اولیه ممکن است لذت بخش بوده است، اما وی احتمالا خیلی زود سخن گفته است و بهتر بود مدتی صبر می کرد.

جان تراولتا John Travolta اگر چه این ستاره فیلم های عامه پسند با عقب رفتن خط موهایش مشکلی ندارد و با همین سر و وضع در بیرون دیده می شود. اما شایعاتی در بین است که او نیز شروع به پوشاندن ریزش مویش کرده است. در ابتدا به نظر می رسید او نیز از پیوند مو استفاده خواهد کرد اما گویا از روش دیگری برای جبران ریزش مویش استفاده کرده که بعدها مشخص خواهد شد.

بازدید کلی 72 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.