درگیری ویکتوریا بکهام با شرکت لندرور

درگیری ویکتوریا بکهام با شرکت لندرور

ویکتوریا بکهام خواننده سابق و همسر دیوید  بکهام هافبک افسانه ای تیم منچستر یونایتد برسر طراحی یک خودروی تولید محدود شرکت لند رور با این شرکت درگیر شده  است.

ری مک گورن طراح ۶۱ ساله این شرکت، ویکتوریا بکهام را متهم کرده که نقش خود در طراحی خودرو بزرگنمایی کرده  است زیرا او در مصاحبه ای گفته  است «من خودرویی که سوار می شوم را طراحی می کنم، خودرویی که فکر کنم دیوید نیز بخواهد آن را براند.» اما آقای مک گاورن در مراسمی عمومی اعلام کرد ویکتوریا بکهام خودرو را طراحی نکرده  است، او چیزی درباره طراحی خودرو نمی داند، طراح خودرو شدن به سال ها زمان نیاز دارد.

مک گاورن می گوید ویکتوریا بکهام زمانی که با وی به چین سفر کرده  بود در برابر رسانه های جهان گفت زمانی که من این خودرو را طراحی کردم…و من به او گفتم که این جمله در متن نبود. بکهام نیز با دستپاچگی گفت که متوجه آنچه گفته نبوده است.

مک گاورن ادعا دارد نقش بکهام در طراحی این خودرو در حد طراحی جزئیات داخلی و رنگ آمیزی آن بوده  است نه طراحی کلی خودرو که جوایز زیادی نیز کسب کرده  است. اجزای داخلی این خودروی ۸۰ هزار پوندی، مانند رنگ فضای داخلی و جنس و رنگ و طرح روکش صندلی ها توسط ویکتوریا بکهام طراحی شده  است.

با وجود درگیری لفظی که میان طراح اصلی خودرو و بکهام درگرفته، شرکت لند رور در بیانیه ای اعلام کرد هر دو طرف در طراحی این خودروی مجلل که در همه  جای جهان با موفقیت مواجه شده،  همکاری داشته اند و خانم بکهام یکی از اعضای خانواده لند رور باقی خواهد ماند.

 

منبع: derang.ir

بازدید کلی 139 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.