بازیگران پیشکسوت زن جلوی دوربین کارگردان مشهور رفتند

بازیگران پیشکسوت زن جلوی دوربین کارگردان مشهور رفتند

فیلم های ۹۰ دقیقه ای «بیا از گذشته حرف بزنیم» از روز گذشته به کارگردانی حمید نعمت الله و با حضور شخصیت های اصلی داستان جلوی دوربین رفت.
حمید نعمت الله نویسنده و کارگردان مطرح سینما و تلویزیون که هم اینک فیلم «رگ خواب» ساخته او بر پرده سینماها است . تصمیم گرفت فیلم های ۹۰ دقیقه ای از مجموعه  «بیا از گذشته حرف بزنیم» را به تهیه کنندگی خود با محوریت سفر سه مادر به شهرهای مختلف کشور از جمله بانه، یزد، نیشابور، چالوس مورد توجه قرار می گیرد و اتفاقاتی که برای این سه می افتد، برای مخاطب روایت می  شود.
مضامین انسانی، اجتماعی و شهری معمولا در کارهای نعمت الله پررنگ هستند و همین مساله را می توان از ویژگی های بارز این اثر هم دانست.
حمید نعمت الله درباره ادامه تولید این فیلم ها گفت: ماجراهای جذابی برای این حاج خانم ها در گذشته رخ داد و برای مخاطب هم جذاب بود به همین دلیل تلاش کردیم تا با ماجرای جذاب و جالب تولید این فیلم ها را ادامه دهیم. نکته مهم تر این که ماجرای سه پیرزن است که به شخصیت هایی شناخته شده بین مردم تبدیل شده است. در این فیلم ها زیباترین مضامین انسانی، موفق شده حس افتخار به نقاط مختلف ایران و ایرانی بودن را در میان مخاطبان نهادینه کند.
بنا براین گزارش، تولید فیلم ۹۰ دقیقه ای این مجموعه آثار از روز گذشته آغاز شده و در اولین روز آزیتا لاچینی جلوی دوربین رفته و امروز دو شخصیت دیگر ثریا قاسمی و پوراندخت مهیمن هم جلوی دوربین می  روند.
تعدادی از عواملی که در ساخت این فیلم  ها همکاری دارند عبارتند از: نویسنده فیلمنامه: معصومه بیات، کارگردان و تهیه کننده: حمید نعمت الله، مدیر تصویربرداری: رضا شیخی، صدابردار: علی عدالت دوست، دستیار و برنامه ریز: سعید بیات، طراح صحنه و لباس: حسین کرمی، طرا ح گریم: لیلا ثانی، موسیقی: سهراب پورناظری و…

منبع: farsnews.com

بازدید کلی 18 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.