بازیگر برنده اسکار با فیلمی ماجراجویانه بازگشت

بازیگر برنده اسکار با فیلمی ماجراجویانه بازگشت

متیو مک کانهی بازیگری که برای فیلم سینمایی “باشگاه خریداران دالاس” به جایزه اسکار دست پیدا کرده بود این بار در فیلم “برج تاریک” نقش آفرینی کرده است.

این اثر فیلمی در سبک وسترن، وحشت، علمی تخیلی، فانتزی و ترسناک است که نوشتن فیلمنامه آن را نیکولای آرسل براساس رمانی با همین نام نوشته استوین کینگ انجام داده است.
جیک چمبرز (تام تیلور) یک جوان یازده ساله ماجراجو و جستجوگر است. در حین این جستجوها او سرنخی را از یکی دیگر از ابعاد جهان به نام (میدورلد) کشف می کند. پس از کشف این راز او وارد سفری به این بعد می شود.

جایی که با شوالیه تنهای مرزنشینی به نام رولاند دسچین (ادریس البا) برخورد می کند. شوالیه در پی رسیدن به برج تاریک است. جاییکه در آخر دنیا واقع شده است.
او می خواهد در فضازمان سفر کند و میدورلد را از انقراض نجات دهد؛ ولی او در این مسیر با هیولاهای مختلف و ساحر شروری به نام والتر پدیک (متیو مک کانهی) برخورد می کند و تا پایان این مسیر با مشکلات زیادی مواجه است.

علاوه بر مک کانوهی ادریس البا، کاترین وینیک، جکی ارل هیلی، فران کرانتس، ابی لی کرشاو، کیم کلودیا و ژوزه زونیگا از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

منبع:mizanonline.ir

بازدید کلی 34 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.