سلبریتی‌هایی که متوجه حضورشان در فیلم‌ها نشده بودید!

می توانید فیلم های مورد علاقه ی خود را بارها و بارها تماشا کرده و ادعا کنید که هیچ نکته پنهانی در این فیلم ها برای شما وجود ندارد اما باید بدانید که با تماشای چندین باره نیز ممکن است جزییاتی در این فیلم ها وجود داشته باشد که متوجه آن ها نشده باشید. برخی اوقات شناسایی چهره های مشهور و حتی بازیگران مشهور را نمی توان در زیر لایه های متعددی از گریم یا در فاصله های دور در فیلم های مشهور شناسایی کرد. در ادامه ی این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از بازیگران و افراد مشهوری آشنا کنیم که در فیلم های معروفی بازی کرده اند اما شما متوجه حضور آن ها نشده اید.

۱- مت دیمون در فیلم «سفر اروپا»

شاید میلیون ها نفر فیلم کمدی نوجوانانه «سفر اروپا» (Eurotrip) را تماشا کرده باشند اما تعداد کمی شاید خواننده ی بی مویی که آهنگ «اسکاتی نمی داند» (Scotty Doesn’t Know) را می خواند شناخته باشند. بله او کسی نبود جز مت دیمون معروف!

۲- مایکل جکسون در فیلم «مردان سیاهپوش ۲»

پادشاه موسیقی پاپ در قسمت دوم فیلم «مردان سیاهپوش» ( Men in Black) نقش مامور Mرا بازی کرد اما تعداد کمی از تماشاگران متوجه این موضوع شدند.

۳- دانیل کریگ در فیلم «جنگ ستارگان : نیرو برمی خیزد»

دانیل کریگ یکی از سربازان طوفان محافظ شخصیت رَی در پایگاه استارکیلر بود.

۴- مدونا در فیلم «روز دیگر بمیر»

مدونا نه تنها آهنگ فیلم جیمزباندی «روز دیگر بمیر» (Die Another Day) را خواند بلکه نقش کوتاهی را به عنوان مربی شمشیربازی نیز در این فیلم ایفا کرد اما بازی قابل قبولی را ارائه نداد.

۵- جیمز کامرون در فیلم «تایتانیک»

در ابتدای فیلم تایتانیک ریش یکی از مسافران نگون بخت کشتی تایتانیک برای پیدا کردن شپش مورد بررسی قرار می گیرد. این مرد کسی نیست جز جیمز کامرون کارگردان فیلم!

۷- هریسون فورد در فیلم «ای تی: فرازمینی»

استیون اسپیلبرگ همیشه علاقه دارد که از بازیگران مشهور برای بازی در فیلم هایش دعوت کند. با این وجود بعد از اتمام فیلمبرداری فیلم «ای تی: فرازمینی» (E.T. the Extra-Terrestrial) به این نتیجه رسید که ممکن است چهره ی هریسون فورد باعث پرت شدن حواس تماشاگران از داستان اصلی خواهد شد بنابراین تصمیم گرفت که صحنه های مربوط به هریسون فورد را از فیلم پاک کند. اما در یکی از صحنه ها می توانید هریسون فورد را از نمای پشت ببینید. او نقش مدیر مدرسه ی الیوت را بازی می کرد.

 

۸- دیوید بکهام در فیلم «مردی از یو ان سی ال ای»

دیوید بکهام در ابتدای فیلم «مردی از یو ان سی ال ای» (The Man from U.N.C.L.E) به عنوان یک جاسوس سابق شوروی ظاهر می شود. با وجود عینک و سبیل تعداد کمی از تماشاگران او را شناختند.

۱۱- کامرون دیاز در فیلم «گزارش اقلیت»

در فیلم «گزارش اقلیت» (Minority Report) تنها در یک صحنه می توانید نیمی از سر کامرون دیاز را ببینید. وی در این صحنه در کنار کامرون کرو،کارگردان فیلم «آسمان وانیلی» (Vanilla Sky) ظاهر شده است.

 

بازدید کلی 98 , بازدید امروز 1

کمرون دیاز دنیل کریگ دیوید بکهام هریسون فورد جیمز کامرون مدونا مت دیمون مایکل جکسون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.