سلبریتی‌هایی که در یک فیلم چند نقش بازی کرده‌اند

بازیگرانی وجود دارند که چنان با استعداد و قوی هستند که می توانند نقش های متفاوتی را در یک فیلم بازی کنند به طوری که هر کدام از این نقش ها شخصیت ها و ظواهر متفاوتی داشته و یا شاید با دیگر نقش ها در تضاد باشند بدین معنی که یک بازیگر در یک فیلم واحد هم نقش یک آدم شرور را بازی کند و هم نقش یک انسان خوب را یا نقش یک زن و یک مرد در یک فیلم. این بازیگران چنان در بازی خود حرفه ای عمل می کنند که شاید اصلا ًمتوجه نشوید یک بازیگر نقش های متفاوتی را بازی می کند و تصور کنید بازیگر متفاوتی هر یک از این نقش ها را ایفا کرده است.

در ادامه ی این مطلب می خواهیم شما را با بازیگرانی آشنا کنیم که در یک فیلم نقش های متفاوتی را برعهده داشته اند:

۱- کیت بلانشت در فیلم «بیانیه»

 

در فیلم «بیانیه» (Manifesto) کیت بلانشت نقش ۱۳ فرد متفاوت را بازی می کند. علاوه بر ۴ شخصیتی که در بالا به آن ها اشاره شده وی نقش معلم، زن خانه دار، زنی بیوه و شش نقش دیگر را نیز ایفا می کند. این مقدار از استعداد باورنکردنی است.

 

۲- تام هنکس در فیلم «اطلس ابر»

شخصیت های رمان دیوید میچل همه حلول یک روح واحد هستند و در فیلم «اطلس ابر» (Cloud Atlas) این موضوع در تبدیل شدن از شخصیتی به شخصیت دیگر نمود پیدا می کند. علاوه بر این ۴ نقش کاملاً متفاوت، تام هنکس دو نقش دیگر را نیز با استادی تمام به نمایش می گذارد: مدیریت هتل و بازیگری که شبیه تیموتی کاوندیش است.

۳- هوگو ویوینگ در فیلم «اطلس ابر»

در فیلم «اطلس ابر» هوگو ویوینگ نیز نقش های متفاوتی را با هنرمندی تمام ایفا می کند که همگی آن ها نقش های شرور و منفی هستند.

۴- مایک می یرز در فیلم «آستین پاورز در گلدممبر»

مایک می یرز یک کمدین قهار است. اگر چه منتقدان استقبال سردی از فیلم «آستین پاورز در گلدممبر» (Austin Powers in Goldmember) داشتند اما هنوز بسیاری از دیدن این فیلم لذت می برند. نکته ی ناخوشایند این که از زمان تولید این فیلم تاکنون می یرز برای نقش آفرینی در هیچ فیلم معروفی دعوت نشده است.

 

۵- رالف فاینس در فیلم «نور خورشید»

در فیلم «نور خورشید» (Sunshine) رالف فاینس نقش سه نسل از خانواده ی سوننشین را بازی می کند متحمل قضاوت ها و حوادث دردناکی می شوند: جنگ جهانی دوم، کمپ های کار اجباری و انقلاب مجارستان در سال ۱۹۵۶٫

۶- جیمز مک آووی در فیلم «شکاف»

در فیلم «شکاف» (Split) بیش از ۲۳ شخصیت متفاوت در درون کوین کرامب وجود دارد و شخصیت بیست و چهارم نیز در اسرع وقت خود را نشان خواهد داد. تماشاگران تنها ۷ شخصیت را خواهند دید: دنیس، پاتریشیا، هدویگ، بَری،اورول، جید و جانور. هر یک از این شخصیت ها منحصر به فرد بوده و با دیگر شخصیت ها متفاوت است. نقش آفرینی مک آووی در این نقش ها ستودنی بوده و به احتمال فراوان با استقبال منتقدین و تماشاگران مواجه خواهد شد.

 

منبع: rooziato.com

بازدید کلی 111 , بازدید امروز 1

کیت بلانشت هوگو ویوینگ جیمز مک آوی مایک می یرز رالف فاینس تام هنکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.