دایان کروگر به فیلم جدید رابرت زمه‌کیس پیوست

دایان کروگر به فیلم جدید رابرت زمه‌کیس پیوست

دایان کروگر که اخیرا با نقش آفرینی در فیلم «محوشدگی»ِ فاتح آکین، جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره کن ۲۰۱۷ را با خود به خانه برد، برای بازی در پروژه جدید رابرت زمه کیس قرارداد بست. پیش از این، حضور استیو کارل در تازه ترین فیلم بلند کارگردان برنده اسکار قطعی شده بود.

خط داستانی این فیلم که هنوز نامش اعلام نشده، بر اساس فیلم مستند «مارونکل» ساخته جف مالمبرگ روایت می شود و داستان مردی را دنبال می کند که برای بهبودی از حمله ای خشونت بار، دهکده ای ماکت مانند و به سبک جنگ جهانی دوم خلق می کند.

به گزارش «هالیوود ریپورتر»، استیو کارل بازیگر سرشناس بعضی از فیلم های تحسین شده سال های اخیر از جمله «رکود بزرگ» و «فاکس کچر» قرار است در نقش اول مرد این پروژه مقابل دوربین برود. استودیوی «یونیورسال» به عنوان تولیدکننده اصلی فیلم جدید زمه کیس، این پروژه را جنگ مردی آسیب دیده و فروریخته توصیف کرده است؛ کسی که در می یابد خلاقیت هنری چطور می تواند روح از دست رفته انسان را به او باز گرداند.

کروگر بازیگر ۴۰ ساله امریکایی هم قرار است در نقش ساحره بلژیکی مارون ظاهر شود که در جریان سناریویی تکرارشونده، هر بار کارل به دست نازی ها کشته می شود او را به زندگی بر می گرداند. لزلی مان، جنل مونی و آیزا گونزالز از دیگر بازیگرانی هستند که برای حضور در این پروژه قرارداد بسته اند. مونه گونزالز از زنان دهکده هستند و مان زنی در دنیای واقعی است که به سرگرمی کارل علاقه مند می شود.

زمه کیس با همکاری کارولین تامپسن نگارش فیلمنامه این پروژه را به عهده داشته است و از پاییز امسال وارد فاز فیلمبرداری می شود.

 

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 22 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.