تصاویری که سلبریتی‌ها به مناسبت روز مادر منتشر کرده اند

یکشنبه گذشته، یعنی دومین یکشنبه ماه می، در امریکا و برخی از کشورهای غربی، روز مادر بود. در این روز بچه ها معمولا به دیدار مادر خود می روند و هدایایی برایشان تهیه می کنند. حالا با رواج فضای اینترنتی، به خصوص اینستاگرام، بسیاری از ستارگان جهان و افراد مشهور از اینستاگرام برای تبریک روز مادر استفاده کرده اند.

برخی از ستارگان با انتشار عکسی از مادرشان از آنها قدردانی کرده اند، برخی دیگر که خود مادر هستند تصاویری به همراه فرزندانشان منتشر کرده اند و از موهبت مادر شدن گفته اند و برخی از آقایان، به مادر فرزندانشان این روز را تبریک گفته اند. تصاویر را در گالری این صفحه تماشا کنید:

 

منبع: yahoo.com

بازدید کلی 164 , بازدید امروز 1

کریس پرت - تصویری از همسر و پسرش منتشر کرد الن پومپئو - تصویری از فرزند چندماهه اش پست کرد جی جی حدید - عکس قدیمی از خود و مادرش به اشتراک گذاشت گوئن استفانی - عکس مادرش را به اشتراک گذاشت گوئینت پالترو - عکسی از مادرش به اشتراک گذاشت هیو جکمن - عکسی از خود و مادرش به اشتراک گذاشت ایوانکا ترامپ و مادرش ایوانا، همسر قبلی ترامپ جنیفر لوپز و دو فرزندش جان لجند تصویری از همسرش، کریسی تیگن و دخترشان لونا منتشر کرد کیت هادسون و گولدی هان، مادر و دختر محبوب هالیوودی کیتی هولمز و دخترش سوری کروز کیتی پری عکسی از مادرش منتشر کرد عکسی قدیمی که کیم کارداشیان از خانواده اش منتشر کرد مدونا عکسی از کودکی خود با مادرش منتشر کرد. مادر او در 5 سالگی اش درگذشت مایکل فلپس تصویری از همسر و پسرش منتشر کرد مایکل فلپس تصویری از کودکی خود در آغوش مادر به اشتراک گذاشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.