سلبریتی‌هایی که کودکی وحشتناکی داشته‌اند

گاهی اوقات، انگیزه از دل تاریک ترین وقایع جرقه می زند. سلبریتی هایی که امروز پولدار و دارای قدرت و نفوذ و محبوبیت هستند، از روز اول اینگونه نبوده اند. بیشتر آنها اشخاصی معمولی بودند، ولی برخی از آنها کودکی بسیار سختی داشته اند، به حدی که باور پذیر نبوده شخصی بتواند پس از آن وقایع زندگی نرمالی داشته باشد. اما این افراد به قدرت به راه خود ادامه دادند و به موفقیت های چشمگیری رسیدند. برخی از این سلبریتی ها را در ادا می بینید.

۱ – وودی هارلسون

پدر وودی قاتل بوده است. یعنی این شغل او بود، در ازای دریافت پول، سفارش قتل دریافت میکرد و آدم می کشت! او اولین کسی بود که در قرن ۲۰، یک قاضی فدرال را به قتل رسانده بود.

 

۲- دمی مور

او با نارسایی کلیه به دنیا آمد و برای بهبود تا قبل از ۱۰ سالگی ۲ بار زیر تیغ جراحی رفت. پدرش قبل از تولد دمی، مادرش را ترک کرد. مادر و ناپدری دمی هردو معتاد به الکل بودند، در نهایت ناپدری دمی خودکشی کرد و مادرش بر اثر سرطان درگذشت.

 

۳- لیتون میستر

این بازیگر و خواننده هالیوودی که در سریال پرطرفدار «گاسیپ گرل» یکی از نقش های اصلی را داشت، در زمانی که قرار بود به دنیا بیاید، مادرش در زندان بود. او متولد شد و سه ماه در زندان کنار مادرش بود و پس از سه ماهگی با منزل مادربزرگش منتقل شد.

 

 

۴- اشلی جاد

او دختر یکی از خواننده های مشهور کانتری آن زمان به نام «نائومی جاد» بود. شهرت خانواده اش برای او شگون نداشت، چرا که تمامی خانواده او به مواد مخدر معتاد بودند. اما بدترین اتفاقی که برای او افتاده است، مورد تجاوز جنسی قرار گرفتن در دوران کودکی است.

 

۵- شارلیز ترون

زمانی که او ۱۵ سال داشته است، پدرش او و مادرش را با یک اسلحه تهدید به مرگ کرد. مادر او برای دفاع از خود مجبور شد اسلحه را با زور از شوهرش بگیرد و به او شلیک کند. در نتیجه شارلیز شاهد مرگ پدرش توسط مادرش بود.

 

۶- اوپرا وینفری

کودکی اوپرا یک کابوس بوده است. او مدام تنبیه بدنی میشد و از طرف اعضای خانواده و دوست های اعضای خانواده مورد تجاوز جنسی قرار میگرفت. متاسفانه تجاوزها به او وقتی شروع شد که تنها ۹ سال داشت. اوپرا در ۱۴ سالگی باردار شد. نوزاد بلافاصله پس از تولد، فوت شد.

 

۷- ری چارلز

این خواننده خوش صدا و جاودانه، در سن ۵ سالگی شاهد غرق شدن برادر بزرگترش بود. او شوکه شده بود و نتوانست هیچ اقدامی برای او انجام دهد. پس از این واقعه بر اثر شوک شدید روحی، او کم کم بینایی اش دچار مشکل شد که به آن «کمای ِ دید» می گویند. پس از آن او دیگر هیچوقت نتوانست ببیند.

 

۸ – کلسی گرمر

این بازیگر و کمدین معروف در مصاحبه ها به خانواده خود می گوید «خانواده نفرین شده». پدر او در ۱۳ سالگی اش به ضرب گلوله جلوی خانه شان کشته شد، خواهرش در ۱۸ سالگی دزدیده شد، مورد تجاوز قرار گرفت و سپس کشته شد. سه سال بعد برادرش در حین ورزش اسکوبا دایوینگ در اقیانوس غرق شد و درگذشت.

 

منبع: watchmojo.com

بازدید کلی 217 , بازدید امروز 1

شارلیز ترون دمی مور کلسی گرمر لیتون میستر اوپرا وینفری ری چارلز وودی هارلسون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.