همسر کارداشیان اکانت توئیتر و اینستاگرامش را حذف کرد

همسر کارداشیان اکانت توئیتر و اینستاگرامش را حذف کرد

کانیه وست  همسر کیم کارداشیان خواننده و مدل معروف که قبلاً درسال  ۲۰۱۳ توئیت ها و اکثر اکانت های مربوط به آلبوم هایش را پاک کرده بود ،مجددا این اقدام را تکرار کرد.

به گزارش اسکای نیوز، این خواننده رپ امریکایی بدون هیچ توضیحی توئیتر و اینستاگرامش را به یکباره و بصورت اسرارآمیزی حذف کرد.

توئیتری او  ۲۷ میلیون فالوئر داشت اما حالا تنها به جای آنها می توان  به جمله “ببخشید صفحه مورد نظر پیدا نشد ” دسترسی پیدا کرد.

این در حالی است که همسرش ،کیم کارداشیان، همچنان از صفحه اینستاگرامش استفاده می کند ولی توضیحی برای حذف صفحه شوهرش در آن داده نشده است .

البته وست قبلاً نیز اکانت هایش را حذف کرده است اما چیزی که به نظر می رسد آن است که این حذف مربوط به ماه های پرتنش اخیر با همسرش است که منجر به بستری شدنش در بیمارستان نیز شد زیرا از بی خوابی مزمن رنج می برد.

کانیه اومری وست متولد ۱۹۷۷ یک رپر، ترانه سرا، تهیه کننده موسیقی و طراح مد آمریکایی است. وست یکی از تحسین شده ترین خواننده رپ قرب بیست و یک است و با فروش بیش از ۳۲ میلیون آلبوم و ۱۰۰۰ میلیون دانلود دیجیتال، یکی از پرفروش ترین هنرمندان تاریخ است او موفق به دریافت ۲۱ جایزه گرمی شده است و یکی از هنرمندانی است که بیشترین جایزه گرمی را دریافت کرده اند.

گفتنی است که کارداشیان از سال ۲۰۱۴ با کانیه وست ازداوج کرده است.

بازدید کلی 28 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.