اعتراض شدید علی پهلوان به پیام صالحی و رضا گلزار!

اعتراض شدید علی پهلوان به پیام صالحی و رضا گلزار!

کنسرت موسیقی «محمدرضا گلزار»، هنرپیشه و خواننده شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان، شامگاه چهاردهم اردیبهشت ماه برای دومین بار، در «سالن میلاد نمایشگاه بین المللی» تهران برگزار شد.

از جمله قطعاتی که برای این اجرا در نظر گرفته شده بود، می توان به «بگو آره»، «کارو به اینجا رسوندی»، «چی شد»، «دلم شکست»، «باور کن دنیامی» اشاره کرد و «فرهاد مجیدی»، «ناصر ملک مطیعی»، «امیرعباس گلاب» و «بهنام بانی» از جمله مهامانان ویژه حاضر در این کنسرت بودند. اجرای قطعه «پرواز» یکی از سورپرایزهای دیگر این شب بود که این قطعه، در دومین آلبوم گروه موسیقی «آریان» منتشر شده بود و اینبار پس از مدت ها، روی صحنه خاطره آفرین شد. خصوصا که با آغاز نواختن موسیقی، «پیام صالحی» نیز به مجموعه ملحق شده و در کنار گلزار آن را اجرا کردند.

«پیام صالحی» پس از اجرای قطعه «پرواز» گفت: «زمانی گروه آریان را با یک گیتار و کلی آرزوهای رنگی تشکیل دادیم! خوشحالم که بعد از ۲۰ سال هنوز هم در کنار هم هستیم.»، «محمدرضا گلزار» هم در ادامه صحبتهای او افزود: «ما گروه آریان را در سال ۱۳۷۷ تشکیل دادیم و بیش از ۱۰۰ مرتبه با هم روی صحنه رفتیم که اولین اجرا در جزیره قشم بود.»

این کنسرت با تمام اتفاقات خوش و برنامه های غیر منتظره اش، پیامد غیر منتظره ی دیگری نیز به دنبال داشت که آنهم اعتراض «علی پهلوان»، یکی از بنیان گذاران و خوانندگان گروه موسیقی «آریان»، نسبت به اجرای قطعه «پرواز» بود. این خواننده در صفحه شخصی اینستاگرام خود با انتشار پستی به این محتوا که «اجرای صحنه ای آهنگهای گروه آریان، بدون اجازه کتبی از صاحب اثر، غیر قانونیست. حتی شما دوست عزیز!»، نسبت به اجرای صحنه ای این قطعه توسط گلزار و پیام صالحی، واکنش نشان داد.

منبع: آوای ایرانیان

 

بازدید کلی 149 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.