خانم بازیگر قهرش با تلویزیون را پس گرفت

خانم بازیگر قهرش با تلویزیون را پس گرفت

بهاره افشاری برای بازی در یک سریال به توافق رسیده و بزودی در تلویزیون حضور خواهد داشت.
اواخر شهریور ماه بود که مهران مدیری در برنامه «دورهمی» گفت و گویی با بهاره افشاری بازیگر سریال هایی چون «او یک فرشته بود» و «فاصله ها» انجام داد که با سانسورهای متعددی همراه بود و طبق ادعای این بازیگر حدود ۲۰ دقیقه از آن حذف و به شکل نصفه و نیمه روی آنتن شبکه نسیم رفته بود.
پس از این اتفاق افشاری در صفحه اینستاگرام خود واکنش تند و تیزی نشان داد و نوشت:

«الان اینجانب رکورددار سانسور در برنامه هاى تلویزیونى هستم. چون این روزها به علت احترام به شعور مخاطب تمایلى به بازى در سریال هاى تلویزیونى ندارم سعى کردم با حضور در برنامه های پر مخاطبى مثل برنامه دورهمى آقاى مدیرى وبه احترام ایشون و حفظ ارتباط هر چند کوتاه با شما عزیزان دل حضور داشته باشم ولى انگار اینم نشدنیه دیگه…. دوستان عزیز قیچى به دست، من همون بازیگر ١٠ ساله تلویزیون این مملکت هستم چطور وقتى به عنوان خود حقیقى جلوى دوربین خندوانه و دورهمى می روم غیر قابل پخش می شوم!!!!عجباااااا شما رو به خیر و ما رو پى کارمان.»

اما به نظر می رسد در این دو ماه اتفاقات به گونه ای رقم خورده که افشاری نظرش  عوض شده و قرار است دوباره در یک سریال تلویزیونی حضور پیدا کند. سریالی به نام «هست و نیست» به کارگردانی محمدرضا آهنج گه به سبک زندگی ایرانی اسلامی می پردازد و تصویرگر چند خانواده از طبقات اجتماعی مختلف است.

منبع: سیمرغ

بازدید کلی 26 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.