فیلمبرداری «آواتار ۲» پاییز امسال آغاز می‌شود

فیلمبرداری «آواتار ۲» پاییز امسال آغاز می‌شود

سیگورنی ویور که در فیلم اصلی «آواتار» در نقش «دکتر گریس آگوستین» ظاهر شده بود، از آغاز تولید دنباله جدید پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما خبر داد. بازیگر ۶۷ ساله امریکایی که دیروز (سوم آوریل) برای حضور در مراسم فرش قرمز جدیدترین فیلمش با عنوان «وظیفه» در نیویورک حاضر شده بود، به شروع فیلمبرداری «آواتار ۲» در پاییز امسال اشاره کرد و توضیح داد: «ما تمرینات مان را شروع کرده ایم.»

جیمز کامرون پیش از این هم اشاره کرده بود نگارش فیلمنامه هر چهار فیلم بعدی «آواتار» به پایان رسیده است و دومین بخش این فیلم عملی-تخیلی پرطرفدار احتمالا برای اکران در کریسمس ۲۰۱۸ آماده می شود.

سم ورثینگتن و زوئی سالدانا نیز برای ایفای نقش های قبلی خود در جدیدترین فیلم «آواتار» حضور خواهند داشت. هر چند، تاریخ اکران «آواتار ۲» هنوز به طور رسمی اعلام نشده است اما اخیرا شایعاتی مبنی بر این که فیلم بعدی کامرون به اکران سال ۲۰۱۸ نمی رسد سر زبان ها افتاده بود. فیلم اصلی «آواتار» در سال ۲۰۰۹ روی پرده رفت و بیش از ۲٫۷ میلیارد دلار در گیشه سینماهای سراسر دنیا فروخت.

بازیگر نامزد اسکار همچنین در توضیح داستان دنباله های جدید «آواتار» گفته است: «از من می شنوید این فیلمنامه ها بسیار شگفت انگیزند، به هیچ وجه نگران ناامید کردن هواداران نیستم. اما نگران چگونگی به تصویر کشیدن داستان های جدید هستم، چون بسیار جاه طلبانه هستند. اما ارزشش را دارند. کاملا ارزشش را دارند که برای شان صبر کرد. داریم تلاش می کنیم تا جای ممکن، فیلم را به سرانجام برسانیم.»

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 14 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.