جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

رژیم غذایی روزانه جنیفر انیستون شامل چه چیزهایی است که باعث می شود ۲۸ ساله به نظر برسد؟

رژیم غذایی روزانه جنیفر انیستون شامل چه چیزهایی است که باعث می شود ۲۸ ساله به نظر برسد؟

مواد اولیه غذاهای پرکالری را تغییر می دهد

انیستون اعتراف می کنه که عاشق پاستا است. ولی زمانی هم که پاستا میل می کند، طوری است که به نسبت کم کالری تر می شود مثل لازانیا سبزیجات! و وقتی که شوهرش برایش پاستا کاربونرا می پزد، بیکن چرب را با بیکن بوقلمون جایگزین می کنند.

صبحانه های انیستون کامل و سیر کننده هستند

او۳ صبحانه اصلی دارد. بعضی صبح ها فقط اسموتی میل میکند- او از موز، گیلاس، پودر پروتئین، بادام، شیر بادام، و پودر کاکائو لذت می برد- و روزهای دیگر تخم مرغ نیم پز و تست آووکادو میل می کند. و سومین صبحانه که عجیبترین آنها است این است: جو پرک با سفیده تخم مرغ  زده شده زیرا پر از پروتئین است.

برای کل سال یک رژیم متوازن دارد

انیستون می گوید:” من در کل سال یه رژیم را دنبال می کنم و نمی گذارم که این رژیم از دست خارج بشه.”  پس وقتی که همه ما بعد از تعطیلات اضافه وزن داریم، جنیفر کاملا وزن سالم قبلی خود را حفظ کرده است و او باعث میشود که این کار به نظر ساده بیاید!:” تا جایی که می توانید میوه ها و سبزیجات اورگانیک مصرف کنید، شکر مصرف نکنید، یه عالمه آب بنوشید و شب ها به اندازه کافی و خوب بخوابید.”

او تمرین های مختلف انجام می دهد

ما میدونیم که جنیفر عاشق یوگا است ولی به خبرنگار ما گفته است که:” تنوع کلید موفقیت است.” او عاشق ورزش اسپین، barre method است. ۱۵ دقیقه برای بشین پاشو، ۱۵ دقیقه برای الپتیکال، ۱۵ دقیقه هم برای دویدن.

انیستون هر چیزی را که پیشنهاد می دهد، خودش هم انجام می دهد.

در حالی که بعضی از افراد مشهور همین طوری بعضی از محصولات را تبلیغ می کنند، انیستون، تنها محصولاتی که خودش استفاده کرده و راضی است را پیشنهاد می کند.

غذاهای او به هیچ وجه حوصله سر بر نیستند

انیستون می گوید که:” من و جاستین عاشق آشپزی با هم هستیم.” ناهار های او شامل سالاد و پروتئین است ولی ائ تنها از کاهو و مرغ استفاده نمی کند. او عاشق بلغور و پنیر فتا ولوبیا نیز هست.

مواد غذایی یخچال او کاملا سالم هستند

و همیشه آماده مصرف کردن هستند. “من همیشه سبزیجات را آماده و خورد کرده در یخچال دارم.” او همچنین تخم مرغ پخنه و فیله مرغ ریش شده آماده نیز دارد. اسنک مورد علاقه او انگور قرمز خیس خورده است که در فریزر آن را آماده نگه می دارد.

 

منبع: celebcity.org

بازدید کلی ۱۴۵ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.