سوپرمن در قسمت ششم «ماموریت: غیرممکن»

سوپرمن در قسمت ششم «ماموریت: غیرممکن»

هنری کویل بازیگر نقش سوپرمن در فیلم های «مردی از فولاد» و «بتمن علیه سوپرمن» به جمع بازیگران فیلم ششم «ماموریت: غیرممکن» پیوست. اما این خبر به شیوه ای متفاوت از آنچه در هالیوود رایج است، اعلام شد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، کریستوفر مک کواری کارگردان فیلم «ماموریت: غیرممکن ۶» با انتشار پستی در اینستاگرام خود به شیوه ای مبتکرانه اعلام کرد که کویل برای بازی در این فیلم قرارداد بسته است.

او با انتشار عکسی از خود در بالای یک صخره، کویل را مورد اشاره قرار داد و به شوخی نوشت: «داشتم فکر می کردم و کنجکاو بودم که دوست داری در قسمت ششم «ماموریت: غیرممکن» نقشی بازی کنی؟ فشاری در کار نیست.»

نکته جالب آن است که کویل هم زیر این پست کامنت گذاشته: «اوه باشه… من هستم!» مک کواری هم به او پاسخ داده: «چه عالی. به عرشه خوش  آمدی. اکانت تو در شبکه های اجتماعی ظرف پنج ثانیه نابود می شود!»

به این ترتیب بازیگر سوپرمن به جمع ستاره هایی شامل تام کروز، ربکا فرگوسن و جرمی رنر می پیوندد که در قسمت ششم این مجموعه فیلم های اکشن و مهیج نقش آفرینی می کنند. قسمت ششم «ماموریت: غیرممکن» که هنوز عنوان رسمی اش اعلام نشده، در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 27 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.