دستمزد ۱۵ میلیون دلاری بازیگر زن فیلم «دیو و دلبر»

دستمزد ۱۵ میلیون دلاری بازیگر زن فیلم «دیو و دلبر»
در چند سال اخیر شرکت دیزنی با ساخت نسخه لایو اکشن انیمیشن های محبوبی چون «آلیس در سرزمین عجایب»، «مالفیسنت»، «سیندرلا» و «کتاب جنگل» به سود سرشاری دست پیدا کرده است.
آخرین نمونه از این دست آثار دیزنی فیلم سینمایی «دیو و دلبر» است که اکران آن از چند روز پیش به در سینماهای آمریکا آغاز شده است و با شروعی قدرتمند می رود تا رکوردهای گیشه را جابه جا کند. حال پرسش این است که آیا بازیگران این فیلم ها نیز از سود بالای آن بهره ای می برند یا خیر؟
درباره اما واتسون که در «دیو و دلبر» نقش بل را بازی می کند، پاسخ آری است. او برای بازی در این نقش سه میلیون دلار پیش پرداخت گرفته است و در صورتی که فروش جهانی فیلم به اندازه فروش «مالفیسنت» یعنی ۷۵۹ میلیون دلار شود،  دستمزد او به ۱۵ میلیون دلار افزایش پیدا خواهد کرد.
به پیش بینی کارشناسان گیشه، فروش افتتاحیه «دیو و دلبر» در آمریکا به بیش از ۱۴۰ میلیون دلار خواهد رسید و با در نظر گرفتن فروش ۹۶۷ میلیون دلاری «کتاب جنگل» در سال گذشته، رسیدن به رکورد «مالفیسنت» برای فیلم تازه دیزنی چندان دور از انتظار نیست.
اما واتسون شهرت خود را مدیون بازی در سری فیلم های «هری پاتر» است که در مجموع از بازی در آن ها ۶۰ میلیون دلار درآمد داشت. البته او خارج از دنیای «هری پاتر» دیگر هرگز به آن اندازه دستمزد نگرفته است و از این روی رقم دستمزد «دیو و دلبر» برای او قابل قبول است.
والت دیزنی چندین پروژه لایواکشن دیگر نیز در دست ساخت دارد که از آن جمله می توان به «مولان» و «شیر شاه»  اشاره کرد.

منبع: khabaronline.ir

بازدید کلی 116 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.