آرنولد در فکر رفتن به مجلس سنا

آرنولد در فکر رفتن به مجلس سنا

آرنولد شوارتزنگر بازیگر مشهور نقش های اکشن و فرماندار سابق کالیفرنیا احتمال دارد در سال ۲۰۱۸ برای ورود به مجلس سنا نامزد شود.
آرنولد شوارتزنگر ممکن است به بازگشت به صحنه قدرت سیاسی فکر کند.

گزارشی که در «پولیتیکو» منتشر شده ادعا دارد فرماندار سابق کالیفرنیا ممکن است برای رفتن به واشنگتن در انتخابات سال ۲۰۱۸ سنا شرکت کند.

سخنگوی شوارتزنگر به این شایعات پاسخ داد و گفت: فرماندار شوارتزنگر اکنون بر پلتفرم خودش مبنی بر آوردن حساسیت و پیوستگی بیشتر در واشنگتن از طریق مبارزه برای اصلاحات منطقه ای متمرکز شده و این همان کاری است که ما در کالیفرنیا انجام دادیم. ما همه انتخاب های خود را در عین حال که می توانیم به آن عمل کنیم، باز می گذاریم تا اگر لازم شد در آن تغییر ایجاد کنیم.

گفته می شود فرماندار پیشین کالیفرنیا که به عنوان جمهوریخواه فعالیت می کند قصد دارد به عنوان یک فرد مستقل وارد عمل شود و دیدگاه های سیاسی وی به شدت با سیاست های رییس جمهور جمهوریخواه دونالد ترامپ متفاوت است.

اخیرا شوراتزنگر جدلی توییتری با ترامپ داشت که درباره نحوه برگزاری برنامه تلویزیونی «کارآموز سلبریتی» بود که شوارتزنگر اجرای آن را برعهده داشت. میزان محبوبیت این برنامه در این دوره به شدت پایین آمده بود و موجب شد تا شوارتزنگر از این برنامه که زمانی ترامپ مجری آن بود، جدا شود.

ترامپ در توییتی آرنولد را موجب این پایین آمدن دانسته بود وگفته بود این شوراتزنگر نبود که از این برنامه بیرون رفت بلکه تهیه کنندگان برنامه او را برای نتایج بدش اخراج کردند. او گفت آرنولد این شو را خراب کرد و حیف شد.

شوارتزنگر جای رییس جمهور آمریکا را به عنوان مجری این نمایش گرفته بود.

شوارتزنگر اما گفت حتی اگر دوباره از او بخواهند این برنامه را مجری گری کند، هیچ علاقه ای به انجام این کار ندارد. او علت پایین آمدن درجه محبوبیت برنامه را به احساس مردم نسبت به ترامپ نسبت داد و گفت با توجه به اینکه ترامپ در این نمایش دست دارد و تهیه کننده آن مانده، مردم نمی خواهند از هر طریقی از آن حمایت کنند.

ترامپ گفته بود شوارتزنگر هم به عنوان فرماندار کالیفرنیا چهره خوبی نبود و کارش در برنامه «کارآموز» از آن هم بدتر بود.

 

منبع: mehrnews.ir

بازدید کلی 12 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.