دونالد ترامپ این بار با آرنولد شوارتزنگر سرشاخ شد

دونالد ترامپ این بار با آرنولد شوارتزنگر سرشاخ شد

رییس جمهور آمریکا به صحبت های آرنولد شوارتزنگر درباره برنامه «کارآموز» واکنش نشان داد.

 آرنولد شوارتزنگر اعلام کرد در صورت درخواست، اجرای سری جدید برنامه «کارآموز» را نمی پذیرد و تاکید کرد حضور دونالد ترامپ در جمع تهیه کنندگان این اثر سبب افت چشمگیر مخاطبان آن شده است.

او در این باره گفت: «بسیاری از مردم وقتی متوجه می شوند ترامپ هنوز در این برنامه نقشی برعهده دارد و از عواید مالی آن بهره مند می شود، برنامه را تحریم می کنند.»

این سخنان بازیگر «ترمیناتور» چندان به مذاق ترامپ خوش نیامد و رییس جمهور آمریکا به روال معمول در توییتر پاسخ او را داد و اعلام کرد که آرنولد از برنامه اخراج شده است.

ترامپ در توییتر نوشت: «آرنولد شوارتزنگر داوطلبانه از برنامه کناره گیری نکرده است. او به دلیل افت شمار بینندگان برنامه اخراج شد. پایانی غمبار برای برنامه ای بزرگ.»

پس از توییت ترامپ آرنولد در پاسخ او نوشت: «باید به فکر استخدام نویسنده تازه ای برای لطیفه هایت باشی و البته دنبال فردی برای بررسی حقایق.»

دونالد ترامپ که از سال ۲۰۰۴ اجرای برنامه «کارآموز» را برعهده داشت، پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری از اجرای آن کناره گرفت و از این روی آرنولد شوارتزنگر اجرای فصل پانزدهم برنامه را برعهده گرفت. البته ترامپ همچنان در نقش یکی از تهیه کنندگان برنامه باقی ماند.

منبع: khabaronline.ir

بازدید کلی 91 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.