زندگی نامه جسیکا آلبا

زندگی نامه جسیکا آلبا

جسیکا آلبا (جسیکا مری آلبا / Jessica Marie Alba) متولد ۲۸ آوریل ۱۹۸۱ در شهر پامانا ایالت کالیفرنیای آمریکا است.
مادر وی از کانادایی  های دو رگه سوئدی و فرانسوی و پدرش نیز یک آمریکایی- مکزیکی بود. او یک برادر جوان  تر از خود به نام جاشا دارد. شغل پدرش به نحوی بود که مجبور بودند به شهرهای مختلف سفر کنند و زمانی که وی ۹ سال داشت، در کالیفرنیا ساکن شدند. این بازیگر سینما و تلویزیون آمریکایی دارای دو فرزند است. او زمانی که ۱۳ سال داشت با بازیگری در فیلم  های کمپ در ناکجا آباد و دنیای مخفی الکس مک در سال ۱۹۹۴ پا به این حرفه گذاشت.

آغاز شهرت جسیکا
نقش آفرینی در برنامه تلویزیونی Dark Angel طی سال های ۲۰۰۲-۲۰۰۰ او را به شهرت رساند. او همچنین در سال ۲۰۰۷ توسط مجله FHM به عنوان جذاب ترین زن جهان شناخته شد. جالب است بدانید که عکس او چندین بار روی جلد مجله پلی بوی درج شده که در یک مورد باعث ایجاد پرونده قضایی در این ارتباط شد.
در سال ۲۰۰۷ او علیه عکس چاپ شده به روی جلد پلی بوی که روی عکس عنوان ۲۵ ستاره مشهور نقش بسته بود، شکایت کرد در حالی که او اجازه چاپ این عکس را به این مجله نداده بود. پس از آنکه مدیر پلی بوی پذیرفت که به جای خسارت به موسسات خیریه که آلبا از آنها حمایت می کند، کمک مالی کند، آلبا از شکایت خود صرف نظر کرد.

 
بهترین فیلم های جسیکا آلبا
بچه های جاسوس: همیشه در جهان ۴ بعدی (۲۰۱۱)
ماشته (۲۰۱۰)
روز والنتین (۲۰۱۰)
چشم (۲۰۰۸)
چهار شگفت انگیز: قیام موج سوار نقره ای (۲۰۰۷)
چهار شگفت  انگیز (۲۰۰۵)
شهر گناه (۲۰۰۵)
هانی (۲۰۰۳)
غیر مرگبار
فرار از سیاره زمین
فاکرهای کوچک (۲۰۱۰)
چشم (۲۰۰۸)
بیدار شدن (۲۰۰۷)
موفق باشی چاک (۲۰۰۷)
چهار شگفت انگیز: قیام موج سوار نقره ای (۲۰۰۷)
سونیک (۲۰۰۶)
در میان آبی (۲۰۰۵)
شهر گناه (۲۰۰۵)
هانی (۲۰۰۳)
اسلیپینگ دیکشنری (۲۰۰۳)
فرشته تاریکی (۲۰۰۰)
پارانوئید (۲۰۰۰)

بازدید کلی 115 , بازدید امروز 1

جسیکا آلبا و همسر و فرزندانش سلفی جالب و دیدنی جسیکا آلبا عکس بدون گریم جسیکا آلبا مدل لباس شیک و دیدنی جسیکا آلبا عکس شخصی و خانوادگی جسیکا آلبا عکس خصوصی جسیکا آلبا و فرزندانش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.