چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

علاقه شدید رئیس جمهورهای آمریکایی به فست فود

گروهی از افراد با بررسی و جمع آوری غذاهای مورد علاقه رییس جمهور های ایالات متحده در طول ادوار مختلف از بایگانی آشپزخانه کاخ سفید به نتایج جالبی دست یافته اند.

باراک اوباما


او یک کتابچه جیبی مخصوص خوراک های خانوادگی و مخصوص دارد  که از دوران دانشگاه آن را حفظ کرده و خوراکی ها مورد علاقه خود را به آن اضافه کرده است، خانواده اوباما در طول مدت اقامت در کاخ سفید بیشتر غذاهای سالم می خوردند و کمتر به سراغ فست فود می رفتند.

جرج بوش پسر


او هم در زمان زمامداری در کاخ سفید بیشتر خوراک های شامل گوشت و میکس سبزیجات مصرف می کرد از جمله دیگر خوراک های مورد علاقه او پیتزا، همبرگر پنیری و کباب پنیر  بوده است.

بیل کلینتون


بیل کلینتون در دنیا به یک طرفدار پر و پاقرص فست فود بویژه مک دونالد شهرت داشت و همیشه خوراک هایی مانند همبرگر و پیتزا مصرف می کرد اما پس از سکته قلبی و جراحی اورژانسی در سال ۲۰۰۰ تصمیم گرفن گیاهخوار شود و دیگر گوشت یا پنیر پیتزا مصرف نکند تا سالم بماند.

جیمی کارتر


در زمان ریاست جمهوری بر آمریکا صبحانه خود را معمولا درخانه درست می کرد که  شامل پنیر، تخم مرغ و انواع سبزیجات بود. کارتر علاقه زیادی به درست کردن خوراک های مخلوط سبزیجات و مهارت در زمینه آشپزی داشت.

رونالد ریگان


او نیز به انواع خوراک ها و بویژه کیک و کلوچه های شکلاتی و خامه ای علاقه فراوان داشت و یکی از طرفداران سرسخت نوعی کیک شکلاتی به نام برونی بود که ترکیب شکلات و آرد است.

جرج بوش پدر


خانوده بوش هم علایق غذایی خود را داشتند و به آشپزها در کاخ سفید دستور می دادند خوراک های مورد علاقه آنها شامل انواع همبرگر، تخم مرغ های کبابی و خوراک ها با سس های تند را آماده کنند.

منبع: msn.com

بازدید کلی ۳۵ , بازدید امروز ۱

باراک اوباما بیل کلینتون جورج بوش پدر جیمی کارتر رونالد ریگان جورج بوش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.