چرا اما واتسون بازی نقش بل را به دیگر نقش‌های پیشنهادی دیزنی ترجیح داد؟

چرا اما واتسون بازی نقش بل را به دیگر نقش‌های پیشنهادی دیزنی ترجیح داد؟
در ماه مارس، اما واتسون (Emma Watson) در نقش یکی از مشهورترین شاهزاده های شرکت دیزنی در فیلم Beauty And The Beast (دیو و دلبر) ظاهر می شود.

این دومین باری است که وی در چنین نقش برجسته ای بازی می کند هرچند این بازیگر ترجیح داده در نقش بل (Belle) ظاهر شود. قبلاً صحبت هایی مبنی بر حضور وی به عنوان سیندرلا در فیلم های دیزنی صورت گرفته بود اما وی این پیشنهادها را نپذیرفته و وقتی دیزنی فیلم دیو و دلبر را پیشنهاد داد، با آغوشی باز این نقش را پذیرفت.

“وقتی نقش سیندرلا را رد کردم، نمی دانستم قرار است دیو و دلبر ساخته شود. اما دلیل اینکه نقش بل به من پیشنهاد شد این بود که این نقش بیشتر از سیندرلا برای من مناسب بود. بل از نظر شخصیتی با من سازگاری بیشتری دارد.”
وی به Total Film گفت که نقش بل بیشتر از نقش یک دختر کفش شیشه ای جذابیت داشت. فیلم دیو و دلبر به کارگردانی بیل کاندن (Bill Condon) و بازی درخشان اما واتسون داستان زندگی شاهزاده ای را نشان می دهد که به طور قابل توجهی قدرتمند شده است.
هنوز مشخص نیست واتسون در این فیلم آهنگی می خواند یا نه. برخلاف فیلم سیندرلا، دیو ودلبر همانند نوع انیمیشنی اش فیلم کاملاً موزیکالی است.
از آنجایی که هنوز اما واتسون را با نقش هرمیون گرنجر (Hermione Granger) به یاد می آوریم، قطعاً نقش بل برجستگی و شکوه سیندرلا را خواهد داشت.
این فیلم ۱۷ مارس اکران خواهد شد.
منبع: cinemakhabar.ir
بازدید کلی 70 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.