بهترین و بدترین خواننده های هالیوود سال ۲۰۱۶

سال ۲۰۱۶ سال پرباری در دنیا موسیقی بوده است. خواننده های بسیاری آلبوم های جدید خود را روانه بازار کردند که بسیار هم موفقیت امیز بود، برخی های دیگر هم نتوانستند به خوبی سالهای قبل خودی نشان دهند. در این مطلب لیستی از بهترین و بدترین خوانندگان هالیوودی را برایتان آورده ایم.

بهترین ها:

 بیانسه

1-beyonce2

بیانسه با آلبوم «لیموناد»-Lemonade – و دریافت جایزه گرمی یکی از بهترین اجراهای خود را ارائه داد. او هچنان هم در دنیای موسیقی حکمرانی می کند.

 لیدی گاگا

1-lady-gaga

لیدی گاگا با آلبوم «جوآن»- Joanne- که در ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ روانه بازار شده است، توانست بار دیگر دنیای موسیقی را تسخیر کند. جوآن نام خواهر پدر لیدی گاگا است که در ۱۹ سالگی درگذشت. لیدی گاگا درباره آلبوم جوآن می گوید: «می خواستم با این آلبوم و موسیقی آن با کسانی حرف بزنم که فکر می کنند هیچوقت با کسی مانند من ارتباط برقرار نمی کنند. آن چیزی که در زندگی بیش از همه کمبود آن را حس می کنم، ارتباط انسانی است. آلبوم درباره جوآن، اهمیت او برای خانواده من و نیروی موسیقی برای ادامه دادن راه را نشان می دهد.»

دریک
1-drake

دریک آخرین آلبوم خود را با نام «نماها» را در ماه آپریل منتشر کرد سپس به تور تابستانی خود را رفت. او در برنامه تلویزیون «پخش زنده شنبه شب» نیز شرکت کرد و محبوبیت خود را میان طرفدارانش افزود.

زین مالک

1-zayn

زین مالک، پس از جدایی از گروه وان دایرکشن، می تواند در هر مسیری که دوست داشته باشد به تنهایی قدم بگذارد. آلبوم انفرادی او با نام «Mind of Mine» او را تبدیل به یکی از مجبوب ترین هنرمندان جهان کرده است. همچنین منتشر شدن عکس او با جی جی حدید روی جلد مجله «ووگ»، بر طرفداران افزود.

جاستین بیبر

1-jb

 جاستین بیبر تور جهانی خود را در لندن با موفقیت پشت سر گذاشت. نام جدیدترین آلبوم او «هدف»-Purpose- است.  اگرچه این آلبوم در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شد اما در سال ۲۰۱۶ بیشترین محبوبیت خود را یافت. او همچنین در لیست ۱۰ ستاره ثروتمند چهان که در مجله فوربز منتشر شد، با ۵۶ میلیون دلار، در رتبه ۲۶ قرار داشت.

آریانا گراندی

1-ariana-grande

آریانا گراندی آلبوم خود با نام «زن خطرناک»- Dangerous Woman- را روانه بازار کرد. او همچنین آهنگی را با نام «پارک مورد علاقه من» که آهنگی در مورد عشق است، به همراه مک میلر خواند. به علاوه، او جایزه موسیقی اوارد را به عنوان هنرمند سال از آن خود کرد.

جان لجند

1-john-legend

جان لجند، پس از این که به همراه همسرش، کریسی تیگن، صاحب فرزندی شدند، محبوبیت خود را به عنوان یک زوج دوست داشتنی در میان طرفدارانشان افزودند. او به کمک آلبوم جدید خود با نام «روشنایی و تاریکی»- Darkness and Light- همچنان جزو برترین های دنیای موسیقی است. بی شک می توان گفت که امسال هم مانند سالهای دیگر، سال اوست.

فرانک اوشن

1-frank-ocean

آلبوم «Channel Orange» فرانک اوشن که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، چنگی به دل نمی زند اما او با انتشار آلبومی با نام «Blond» در سال ۲۰۱۶ همه را متعجب کرد. او اخیرا اولین اجرای زنده خود را پس از سال ۲۰۱۴ به اجرا درا آورد. تمام این موارد در کنار هم باعث شد که او بار دیگر نامش بر سر زبان ها بیافتد.

بدترین ها:

 کانیه وست

1-kanye-west

 همه دلشان برای کانیه وست قدیمی تنگ شده است. او به دلیل بیماری سایکوز یا روان پریشی، به طور موقت مدتی روانه بیمارستان شد و به همین دلیل نتوانست ۲۸ تا از شوهای باقی مانده تورش را اجرا کند. مطمئنا سال ۲۰۱۶ برای کانیه وست سال پرباری در دنیای موسیقی نبوده است.

سلنا گومز

1-selena

اگر چه سلنا گومر در اوایل سال ۲۰۱۶ شروع خوبی داشته و تورهای خود را با موفقیت پشت سر گذاشت اما ناگهان تور ۳۰ آگوست خود را کنسل کرد تا به درمان بیماری افسردگی و سل پوستی اش بپردازد. آلبوم «احیا»- Revival- سلنا گومز بسیار حرفه ای و با کیفیت است اما او مجبور شد که موسیقی را رها کند تا بتواند به سلامت جسمی و روحی خود بیشتر برسد.

کالوین هریس

1-calvin-harris

«این چیزیه که واسش اومدی»- This Is What You Came For- ترانه ای است که کالوین هریس به همراه ریحانا خوانده است. این آهنگ در ۲۹ آوریل ۲۰۱۶ توسط سونی میوزیک منتشر شد و هریس به همراه تیلور سویفت ترانه آن را نوشته است.

فیوچر

1-future

فیوچر به همراه دریک تور موسیقی خود را برپا کرد. آلبوم او با نام «Evol» نیز در ۶ فوریه ۲۰۱۶ منتشر شد اما هیچکدام از اینها آنقدر منحصر بفرد نبودند که او را متفاوت از دیگر خواننده ها کند.

منبع: برترین ها

بازدید کلی 312 , بازدید امروز 1

آریانا گرانده کلوین هریس دریک فرانک اوشن فیوچر جاستین بیبر جان لجند کانیه وست
لیدی گاگا سلنا گومز زین مالیک بیانسه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.