«ریچارد لینکلیتر» بازیگران فیلم بعدی‌اش را انتخاب کرد

«ریچارد لینکلیتر» بازیگران فیلم بعدی‌اش را انتخاب کرد

ریچارد لینکلیتر کارگردان نامزد اسکار با انتخاب بازیگران مطرحی شامل برایان کرانستن، استیو کارل و لارنس فیشبورن، فیلم بعدی خود را جلوی دوربین می برد. «آخرین پرچم در حال پرواز» (Last Flag Flying) یکی از پروژه های قدیمی لینکلیتر است که کارگردان سینمای مستقل با اقتباس از رمانی به همین نام، کار نگارش آن را به انجام رسانده و قرار است دنباله ای باشد بر فیلم «آخرین ماموریت» (The Last Detail) ساخته هال اشبی که با نقش آفرینی جک نیکلسن در سال ۱۹۷۳ روی پرده رفت.

رمان «آخرین پرچم در حال پرواز» نوشته داریل پانیسون نویسنده امریکایی در سال ۲۰۰۵ منتشر شد که در ادامه یکی از رمان های قدیمی اش بود. رمان «آخرین ماموریت» در سال ۱۹۷۰ به چاپ رسید و سه سال بعد اقتباس سینمایی آن با بازی نیکلسن، رندی کواید و اوتیس یانگ روی پرده رفت.

داستان رمان جدید پانیسون در دورا جنگ عراق رخ می دهد و با بازگشت سه شخصیت اصلی کتاب قبلی همراه است. افسران سابق نیروی دریایی (که در فیلم اصلی نیکلسن و یانگ ایفاگر نقش شان بودند) به کمک یک مجرم سابقه دار (که آن زمان توسط کواید به تصویر کشیده بود) می روند و برای بازگرداندن جنازه فرزند او که در جنگ عراق کشته شده، تلاش می کنند. استودیوی «آمازون» به عنوان سرمایه گذار و پخش کننده اصلی این پروژه معرفی شده است.

منبع: Variety

بازدید کلی 18 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.