۴۰ ساله هایی که پیر نمی شوند

۴۰ ساله هایی که پیر نمی شوند

این خانم ها همه ۴۰ساله هستند، اما به آنها بیش از ۳۰ساله نمی خورد؛ از ستاره های چهل ساله ای مانند جنیفر آنیستن بگیر، تا جوینث پالترو و شارلوت گینسبورگ، خیلی جوان تر از سن شان، به نظر می رسند و در این سن نیز مانند سال های جوانی شان می درخشند.
جوان بودن این ستاره ها غیر قابل انکارست. این نسل از ۴۰ ساله ها، بسیار فعال، جذاب و موفق هستند. ممکن ست این سوال به ذهن خطور کند که آنها چه می کنند که همیشه در اوج هستند؟ آنها چطور طراوت جوانی خود را حفظ می کنند؟ می دانیم که فقط فیزیک این اشخاص نیست که باعث جوان به نظر رسیدن آنها می شود؛ بسیاری عوامل در ابن ماجرا دخیل اند.

عجیب و غریب، جذاب، مستقل، درخشان و بااستعداد. آیا آنها راز جوانی جاودانه را می دانند؟!

کامرون دیاز، متولد ۱۹۷۲ این مانکن و بازیگر معروف، هیچ گاه در به نمایش گذاشتن ظاهر جذاب خود تردید نمی کند و شاید به همین دلیل است که طرفداران زیادی دارد و قلب های زیادی را شکسته است! در کنار همه مشغله هایی که دارد، هیچ گاه دغدغه اش در مورد محیط زیست را فراموش نمی کند.

1

شارلوت گینسبورگ متولد ۱۹۷۱ شارلوت به طور ذاتی، چهره ای کودکانه – دخترانه دارد! او خیلی کم آرایش می کند و از حاشیه های دختران آمریکایی، بسیار دورست. شارلوت گینسبورگ، دارای یک آراستگی ذاتی است.

2

کلودیا شیفر متولد ۱۹۷۰ در چهره این مدل معروف، حتی یک چروک هم نمی بینیم. او با وجود داشتن سه فرزند، هم چنان بر روی صحنه می درخشد. همکاری کلودیا با یونیسف، او را به عنوان بانویی خوش قلب، به همگان شناسانده است.

3

الودی بوشز متولد ۱۹۷۳ لبخندش، پویایی اش و استعدادش در بازیگری، جوایز بسیاری را برای او به ارمغان آورده است.

5

گوینت پالترو متولد ۱۹۷۲ این زن، طبق گرایش های روز، زندگی می کند. او در سریال Glee، سریال موزیکال آمریکایی بازی کرده است و سایتی اینترنتی در مورد هنر زیستن را، راه اندازی کرده است.

636073009744512067

جنیفر لوپز متولد ۱۹۶۹ در مورد این ستاره ها، گفتنی ها، سال ها گفته شده است. همین بس که او در سال ۲۰۱۱، توسط مجله People به عنوان، جذاب ترین زن سال، شناخته شد.

7

جنیفر آنیستن متولد ۱۹۶۹ جنیفر آنیستن، بعد از این که آنجلینا جولی، برادپیت را از او ربود، مورد توجه بسیاری از افراد در دنیا قرار گرفت. از آن به بعد، همه دنیا، داستان های عاشقانه او را دنبال می کنند و در انتظار تولد کودکان او هستند!

j

جنیفر گارنر متولد ۱۹۷۲ رمز زیبایی ستاره Alias، عشق است. او در انتظار تولد سومین کودکش است.

9

سوفیا کوپولا متولد ۱۹۷۱ دختر دلفریب فرانسیس فورد کوپولا، دارای استعدادی حیرت انگیز ست. او خیلی جوان تر از سنش به نظر می رسد.

sofia-coppola-portrait

ونسا پارادی متولد ۱۹۷۲ او همه ویژگی های یک شخصیت بزرگ را دارد. با وجود گذشت سال ها، ونسا پردی، همسر سابق جانی دپ و مادر دو فرزند، می داند که چطور روی بورس بماند. و استایل بوهمش ( راحت و بی دغدغه اش )، او را محبوب فرانسویان کرده است.

636073008293937249

منبع: مدآنلاین

بازدید کلی 93 , بازدید امروز 1

ونسا پارادی سوفیا کوپولا جنیفر گارنر جنیفر انیستون جنیفر لوپز جوینث پالترو الودی بوشز کلودیا شیفر شارلوت گینسبورگ کمرون دیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.